Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a nagyszüleim magasak, én...

Ha a nagyszüleim magasak, én is az leszek? A szüleim viszont alacsonyak.

Figyelt kérdés

Érdeklődnék, hogy a szülők vagy a nagyszülők magassága fontosabb. Tudni szeretném, kb. mekkora leszek. A szüleim magasságát (164 cm) már elértem, viszont a nagyszüleim mind 185-190 cm körül vannak, ezért érdekel, kaphattam-e a génjeikből és lehetnék-e én is olyan magas, mint ők. Mit gondoltok, leszek legalább 175 cm? Apum és anyum is 164 cm.

1-2 cm-rel vagyok magasabb náluk.


15 éves vagyok és fiú!!!


Nagybáttyám (egyik :D): 186 cm

Másik: 182 cm

Nagyapám: 187 cm

Nagymamám: 166 cm

Anyum: 164 cm

Apum: 164 cm

Tesóm (lány/11 éves): 147 cm

Az összes többi családtag is 180 cm körüli. Na mit gondoltok?


2014. márc. 29. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:

A nagyszülők magassága kevésbé befolyásolja a te magasságod,a szülők magasságát szoktuk inkább megörökölni,tehát a fiúk vagy akkorák lesznek mint az apjuk vagy magasabbak néhány cm-rel.


Persze vannak kivételek amikor 170 cm magas apának lesz egy 180 cm magas fia.


NÉzd elég alacsony vagy tehát 165-166 cm magas lehetsz,mivel 15 éves vagy talán egy 170 cm magasra megnőhetsz,de túl magasra nem igazán.Csak reménykedhetsz,hogy te leszel az a kivétel.

2014. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!