Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymafékem nem természetes....

A fitymafékem nem természetes. Hogyan tudnám meggyógyítani?

Figyelt kérdés
Már évek óta a fitymafékem nagyon megnyúlt, merev állapotban a péniszem feléig, vagy annál még lejjebb is elér. Ezen kívül már régóta nagyon csíp, kisebesedik, begyullad, és már be is van szakadva egy részen. Mit tegyek? Hogyan segítsek magamon? 17/f.
2014. márc. 29. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
A szakembert urológusnak hívják,és ha neked nem volt,legalább anyádnak kellett volna lenni annyi eszének,hogy elmondja neked,hogy kihez fordulj,ha ilyen bajok vannak.Vagy ha még nem is anyádnak,akkor apádnak.
2014. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez meg a másik. Én velük soha nem beszélek semmiről kb. a filmeken, meccseken, meg egyéb dolgokon kívül. Cikinek tartom azt, hogy odamegyek valamelyikhez, hogy : Hé figyelj! Gond van a fitymafékemmel, kisebesedik, csíp, meg ilyenek és lehet, hogy a sok recskázástól van!
2014. márc. 29. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
A fitymaféked természetes, a szó amit keresel az a rendellenes. Fordulj vele urológushoz! Magad nem fogod tudni meggyógyítani, csak rontasz a helyzeten!
2014. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha cikinek tartod nem kell hogy tudjanak róla. Felhívod az urológiát, kapsz egy időpontot, elmész, megvizsgálnak, ha szükséges ellátnak vagy beutalnak a kórházba kisműtétre.
2014. márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen erre is gondoltam, de ez nem megy ingyen !
2014. márc. 29. 12:39
 6/7 anonim ***** válasza:
De igen, ingyen megy. SZTK, urológus, ingyen.
2014. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor én most próbálnám korrigálni a hibás válaszokat.

A megnyúlt fék,bár ilyenről még sehol sem olvastam ,csak rövidről .Ha megvan nyúlva akkor a bőrt könnyedén simára tudod hátrahúzni .Recskázástól ki is sebesedhet ,mert nem eléggé kiméletesen csinálod .Ez esetben a bőrgyógyászatra kellene menned,ez egy külsőleges dolog,nem éppen az urológiára tartozik .Ha úgy gondolod,hogy ezt a fék dolgot

urológussal is szeretnéd megnézetni,akkor elmész egy urológiai szakrendelésre .Csak taj kártya kell,ugyan igy a bőrgyógyászatra is .Beutaló sem kell sehova ,csak megtévesztenek vele,ahogy azzal is,hogy felhivod a dokit

Felhívni mindenhol csak a beteg felvételt lehet,időpont kérés miatt.Amennyiben nálad bármilyen orvosi beavatkozás

lenne,akkor oda kell a szülői beleegyezés is .Még nem vagy 18 éves,így fiatalkorúnak számitasz .

2014. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!