Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Teljesen kétségbe vagyok...

Teljesen kétségbe vagyok esve. Mit csináljak ebben a helyzetben? (potencia zavar)

Figyelt kérdés
2 hónapja van barátnőm ő 21 én 22 . Már nem vagyok szűz, egy előző kapcsolatomban adódtak problémáim a szexel. Miután odáig kerültünk h felhúzzam a gumit mindig lelankadtam folyamatosan, addig a pontig mig fel nem kellet húzni a gumit semmi baj nem volt. Emiatt szakított is velem a régi barátnőm. A mostanival már 2 hónapja együtt vagyunk és nem mertem kezdeményezni semmilyen téren. Nagyon jol érezzük magunkat nagyon sok időt töltünk együtt. Amikor egymásnál vagyunk végig nyaljuk faljuk egymást meg egekig felizgatjuk egymást ugy áll a bré h hagyjuk ilyenkor, de nem merek benyúlni a bugyijába (tudom nagyon gáz de ez van) félek h megint besülök és annyira stresszel ez a dolog már teljesen kikészülök. Nagyon kívánom a csajt meg bármit megadnék h végre lefeküdjünk. Tudom h nem fizikailag van velem baj hanem stressz miatt. Nem tudok elvonatkoztatni a felől h ne görcsöljek és ne arra gondoljak h lelankadok. Mitcsináljak? Venni akarok Kamagrát mindenképp. Hallottam h sokaknak segített. Még egyéb ötlet?

2014. márc. 31. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Hello!


Egyéb ötlet:

Volt már a péniszeden óvszer? Próbálj fel otthon egyet. Majd még egyet. (csak hogy szokd a szituációt).


Egy esetleges alternatív megoldás: Barátnőd szedjen tablettát és ne használjatok óvszert (nem ajánlom). Ezzel a problémával nem vagy egyedül, bizonyára pszichés eredetű. Ne görcsölj rá, a szex egy jó dolog, kölcsönös örömöt akartok szerezni egymásnak.


Esetleg ha megértő a csajod, meg is beszélheted vele.

2014. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!