Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másfél. Hónapja kb. megjelente...

Noname3579 kérdése:

Másfél. Hónapja kb. megjelentek a nemiszervemen ilyen 5Ft os nagyságú foltok kb hetente mindig jelenik. Hámlik. Meg Vörös az érintett felület. Mit tegyek? Meg új de kissebb

Figyelt kérdés

a farkam tövéhez haladva nem azétszortan hanem.srégan helyezkednek el egymás alatt .

Szerinteteki lehet ez és mivel.kezeljem szakmunkás vizsga elött állok szoval.ninca jelenleg idom.orvoshoz menni evvel a.problémával, tegnap.este elkeztem.kenni Canesten krémmel hátha gomba.



2014. ápr. 1. 05:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Tuti gomba! Arra jo a canesten,és egyél kurkumát!!!!
2014. ápr. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam koszonom :-) egyenlore meg nincs valtozas de meg csak 3x kentem be mikorra lesz lathato valtozas most eloszor hasznalok canestent
2014. ápr. 1. 09:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Hello!


Helyedben kerülném a nőket, nehogy másnak átadd. Viszket? Fáj? Voltál nővel? Védekeztél? Anális v. vaginális szex?


Ha nincs is időd, akkor is érdemes volna orvoshoz menni!


üdv

2014. ápr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam.nem védekeztem 3 éve vagyunk eggyütt vaginális
2014. ápr. 1. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!