Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 éves vagyok és 144 cm. Ez...

12 éves vagyok és 144 cm. Ez alacsonynak számít?

Figyelt kérdés
12 éves fiúk, ti milyen magasak vagytok?
2014. ápr. 1. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy kicsit. De hát még csak 12 éves vagy, még nőhetsz akár igen sokat is. Emlékszem, hogy annak idején a fiúk az osztályból ennyi idősen akár egy nyár alatt is nőttek annyit, hogy csak meglepődött az ember, mikor szeptemberbe kezdődött a suli, hogy mennyit nőttek.:)

De az is lehet, hogy nem leszel alapvetően magas, de nőni még biztos fogsz.

Én magam ennyi idősen több, mint 150 cm voltam már, és én nem is fiú vagyok.:)

A nővérem fia pedig olyan 157 cm körül van és még csak 11 éves. De a nővérem és a férje is magasak.

Szóval ne legyél elkenődve, fogsz még biztosan nőni!:)

2014. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van még időd megnőni,nem kell ezzel foglalkozni .
2014. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! ;)
2014. ápr. 2. 13:38
 4/7 anonim ***** válasza:

igen,olyan 156-160 cm körül szoktak lenni a 12 évesek.

Én elég magas voltam 160 vagy még annál is magasabb.De mi magas növésűek vagyunk.


De a szülők magassága is döntő,bár van akiknek magas apjuk van 180 cm körüli és mégis a srác csak 13-14 éves korára kezdett el nyúlni,van aki még később 15-16 évesen.


De a fiúk vagy olyan magasak vagy magasabb lesznek mint az apjuk.Szóval az apukád magasságából már következtetni tudod hogy milyen magas leszel.Ha apukád magas akkor te is felnőttként magas leszel.

2014. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

kis ember nagy bottal jár!

amúgy lzán nőni fogsz egy csomót !

2014. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen vagyok 160 cm szóval. xD

Amúgy kb én is annyi lehettem olynan idősen, mint te.. :)

Szóval no para!

2014. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a kis ember nagy bottal jár,csak szöveg és nem gyerekre és kamaszra értendő,akik nagyon alacsonyak kamaszkorban azok elég fejlettlenek akár,van hogy évekkel le vannak maradva a fejlődésben,egy 12-13 éves átlagos fejlettségű fiú már szőrősődik,míg aki 14-15 évesen 150 cm lehet még szőrzete sincs.érted úgye?


De igaz amint kicsit a fejlőséde felgyorsul behozza a lemaradást majd.

2014. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!