Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szeretkezés után véres volt...

Szeretkezés után véres volt az ondóm! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mai nap második ejakulációm volt és volt benne egy kevés vér. Egy két csepp vér volt benne látható majd vizeltem és csípő, égő érzést éreztem vizelés közben. De semmilyen más fájdalmam nem volt sem elélvezésnél sem máskor. Mi okozhatja ezt? Először volt ilyen, hogy véres az ondóm! Szerintetek forduljak vele orvoshoz vagy várjam meg a következő ejakulációmat és, ha az is véres akkor menjek orvoshoz?

2014. ápr. 5. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik tünet sem jó jel,menjél orvoshoz.A csipő égető érzés nem véletlenül van.A vérzés akár egy ér megpattanása is lehetne,de szerintem az sem attól van.
2014. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A vér megjelenését az ondóban leggyakrabban az ondóhólyag gyulladása okozza a panaszt, az urológián a húgycsőből fognak mintát venni, ezt tenyésztésre küldik. Mielőbb keress fel urológust!


Bár hozzáteszem a csípős érzés lehetett a húgycső sérülése is, de a legtisztább ha doktor látja, szóval lóra fel!

2014. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!