Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véres vizelet, egyszeri...

Véres vizelet, egyszeri alkalom (eddig). Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A hímvessző végén éreztem egy párszor hogy fáj vizelés közben. Vizelés után is még fojt a vér belülről. Na de ez csak egyszer történt meg. Nem mentem orvoshoz vele, gondoltam, hogy kapok itt valami értelmes választ.
2014. márc. 17. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Más is lehet, de leginkább vesekő, ami elmentében végigkaristolta a hugycsövedet. Ha még fiatal vagy a vesekőhöz ( cca 30 előtt vagy), akkor feltétlen urológia.
2014. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
23 vagyok még csak.
2014. márc. 17. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Vesekő már lehet 17-18 évesen is ,aki hajlamos rá .Nem életkorhoz van kötve .
2014. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha elmentében, akkor gondolom pár nap után megszűnik a fájdalom (begyógyul a seb).
2014. márc. 17. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatod, hogy jelenleg van-e vér a vizeletben. A makroszkópos vérzés az, amit a szemünkkel láthatunk. Létezik azonban mikroszkópos vérzés, amit csak labor tud kimutatni vizeletrutin vizsgálat kapcsán. Leggyakrabban fertőzés, vesekő okozza. Érdemes lenne megnézetned, hiszen az nem normális hogy egy párszor érezted hogy fáj a vizelés.
2014. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!