Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ötletek pattanások kezelésére?

Ötletek pattanások kezelésére?

Figyelt kérdés

Elnézést, lehet, hogy eltévesztettem a kategóriát. A kérdésem az lenne, hogy ti mivel tüntetik vagy előzitek meg a pattanásaitok? A nagynéném kozmetikus és kb. az utca végén van a szalonja, de nem szeretek nála lenni. Jó meg minden, régóta is csinálja, de egyszerűen fáj. Végigszenvedem az egészet, utána pedig két hétre rá mehetek vissza. Magamnak szoktam nyomni, de van, hogy nem sikerül. Eddig nem volt semmi ilyesmi gondom, kb. akkor kezdődött amikor már idegesített, hogy mindig cseszteti a fejem. Most a homlokomon alig van, mert ott több kevesebb sikerrel el tudom magamnak intézni, de az arcomon ahol fáj nem tudok mit kezdeni velük. Acnesolt (asszem így kell írni) is használok, de az sem használ olyan jól. Ti hogyan kezelitek és előzitek meg a pattanásokat?

14/f


2014. ápr. 7. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Örülj a lehetőségnek !! Ő legalább szakszerűen kitisztitja az arcodat .Sok fiú menne kozmetikába ,ha merne ,meg ez olyan ciki,mondják .Nálunk is van kozmetikus a családban ,és járnak is hozzá veled korú fiúk .
2014. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem bírok ott feküdni egy fél-háromnegyed óráig, ameddig "kínoznak"
2014. ápr. 7. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!