Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi van a péniszemmel?

Mi van a péniszemmel?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és a makkomon alul körbe fehér pöttyök vannak. Nem fáj, nincs rá panaszom, csak zavar, hogy ott van. Valamint feljebb olyan mintha repedezett lenne.. báár nem nevezném repedésnek inkább mintha réteges lenne.. Tehát ilyen csíkok vannak rajta vagy benne mint az emberek nyelvén.. Valamint a tetején is nagyon nagyon pici pöttyök amik nem fehérek és alig láthatóak.. Eléggé szégyenlős vagyok ezért félek orvoshoz menni vagy a szüleimnek szólni...

2014. ápr. 9. 22:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem, hogy mikor hátrahúzom a bőrt és elengedem akkor nem megy vissza teljesen és egy ilyen kis hurka keletkezik a makkom alatt, mintha felgyűrődne, de ha kézzel visszahúzom nem fáj meg semmi és visszamegy.
2014. ápr. 9. 22:06
 2/14 anonim ***** válasza:

Azok fordyce-pöttyök amik makkod peremén vannak. Azok a repedészerű dolgok.. nem hinném, hgy az probllémáa lenne. .:D

De mikor feláll, akkor gondolom eltűnik róla az árok, nem? :D

De hogy mi van a farkad tetején, azt már nem tudom.. mondanám, hogy csinálj képet és tedd fel ide, de gondolom nem csinálnál... végül is mindegy :D

2014. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hmm.. De csinálok képet ha akarod, mert ez fontos... És nem akarom, hogy bármi problémám legyen..
2014. ápr. 9. 22:13
 4/14 A kérdező kommentje:
És azok a fordyce pöttyök természetesek? mert nem tetszenek.. Meg ott körbe piros is.. ://
2014. ápr. 9. 22:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, minden teljesen a normális kategóriába tartozik. Inkább a tanulással és a rendszeres testmozgással foglalkozz.
2014. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az is, hogy nem húzódik vissza a bőr? Mert elég zavaró és szar érzés... Meg nem tudom, hogy így nem-e fog szólni az első lány ha itt a dolog ideje..
2014. ápr. 9. 22:15
 7/14 anonim ***** válasza:

A makkodon található pöttyöket PPP (Pearly penile papules)-nek hívják. Ezek megnagyobbodott mirigyek. Nem tudni pontosan mi okozza őket, de ha nem zavar, akkor nem kell kezelni, mert nem betegség, csak egy jóindulatú elváltozás. Ha a fitymádat fájdalom nélkül fel-le tudod húzni lankadtan és mereven is, akkor valószínűleg nincs probléma. Az önmagában nem baj, ha nem csúszik vissza magától.

A vékony repedés szerű csíkok merevedéskor kisimulnak igaz? Mert ha igen, valószínűleg az is normális.

2014. ápr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, azok eltunnek. Meg neztem par kepet is tehat nem gond. Annyi kerdesen meg van, hogy a ppp pottyok korul nem baj hogy piros kicsit? De koszonom az eddigi valaszokat!
2014. ápr. 10. 07:10
 9/14 anonim ***** válasza:
A pirosas szín esetleg lehet enyhe gyulladás. Azon a részen, ahol piros, nem érzékenyebb?
2014. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem érzem úgy, hogy érzékenyebb lenne és már két éve be lenne gyulladva??
2014. ápr. 10. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!