Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a probléma a péniszem...

Mi lehet a probléma a péniszemmel?

Figyelt kérdés
A makkomon krémszerü valadek van, minden nap lemosom de masnak ujra ott van. Neha turo is van rajta meg ez a kremes anyag mintha frissen lenne bekenve kezkremmel. ez kb 1 honapja van, azota ugy vettem eszre, hogy rovid a fitymafekem is mert haj ha teljesen hatrahuzom. Lehet ez valami gombatol es ha igen mit tegyek ra. ha gomba megszunik nem fog fajni hatrahuzni se a bort?
2013. júl. 4. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Gomba és gyulladás lehet!

Canesten krémmel kenegesd!


Ha nem múlik , menj orvoshoz!!!

Ha van partnered megfertőzheted..vagy a későbbiekben is ha még nincs.

2013. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Felejtsd el amit az 1 írt . A makk pereme alatt lévő faggyú mirigyek termelik ezt.Pontosan jól írod,turósodik .

A makkot védi a kiszáradás ellen .Teljesen normális ez .

Ha nagyon hátra húzod,akkor már valóban forditja a makkot is lefelé .Semmit nem kell rá kenni .Ez nem gombásodás .

Minden nap mosni kell,ennyi csak .

2013. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hol lenne már normális ???


A nőknél se normális a váladékozás!

2013. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az enyhe túrósodás lehet normális, de eddig nekem nem volt, és ugyan igy mostam langyos/meleg vízzel vagy bőrt nem károsító hatású szappannal. De egyszer csak elkezdett ilyen fura dolgot termelni, hiába mosom, meg mintha a fékem rövid lett volna, álló helyzetben fáj ha teljesen hátrahúzom. Eddig nem volt vele gond, csak egy hónapja :\ Hirtelen lerövidült a fitymafékem? És néha a fityma belső része vagyis ha hátrahúzom a makk alatt lévő fitymarész piros, és vannak a makk peremén ilyen fehér pöttyök(mirigyek tudom az ártalmatlan) az ha megérintem néha nagyon fáj :\ és nem tudom teljesen hátrahuzni sem álló helyzetben a fitymát, de ez hirtelen egyik naprol a másikra lett.
2013. júl. 4. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Voltál valakivel??
2013. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem
2013. júl. 4. 19:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak összeszedtél valamit, megesik az ilyen. Próbáld meg a Canestent, aztán ha nem múlik, irány a bőrgyógyászat...
2013. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!