Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem olyan durva fityma szüküle...

Nem olyan durva fityma szükületem vam, de maszturbalasnal hatra huzom a fitymat, elpattanhat ettol egy ér?

Figyelt kérdés
Ma nagyon éreztem hogy feszül a fitymám, és utána láttam hogy kism párnacskák jelennek meg a fitymámban, mege ha fel főleg ha fel húzom. Nagyon meg ilyedtem hogy mi lehet a baj, talán egy ér pattant el?

2014. ápr. 11. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Ér nem pattan el, viszont a fitymád bőre az erőltetéstől berepedezhet(apró sérülések keletkezhetnek rajta).
2014. ápr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

Nem pattant el ér,ha van egy kis szükületed akkor azt csak óvatosan szabad tornáztatni,tehát óvatosan kell a fitymát hátrahúzogatni,ill ha annyira enyhe a szükület akkor lehet hogy urologus tudna felírni egy kis kenőcsőt ami segítene.


14 éves kortól egyedül is elmehetsz urologushoz sztks rendelés esetén,tehát a helyi kórházba ingyenes a vizsgálat.

2014. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!