Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok, és relatív...

16 éves vagyok, és relatív fitymaszűkületem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ernyedt állapotban teljesen hátra tudom húzni,de merev állapotban csak kb félig. :( Mit tegyek?
2014. ápr. 14. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Húzd hátra a fitymát, és úgy állítsd fel a cerkát. Pár alkalom után jön a javulás, és már rendben is lesz!
2014. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát eddig leginkább csak azt szajkózta mindenki,hogz orvos,orvos...de kipróbálom,köszi!
2014. ápr. 14. 17:24
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Nos innen egyik srác úgy csinálta, hogy használt krémet vagy babaolajat, és mikor merev volt akkor próbálta óvatosan lejjebb húzogatni a bőrt.
2014. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!!! Az első válaszoló megoldását ki ne próbáld!!! Vér tolulás lehet a vége!
2014. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Hát én se tudom egészen hátra huzni...

De az akora nagy baj?

2014. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 5

Ha nem tudod hátrahúzni mereven, az a szexuális együttlétek során akadályozhat és fájdalmat okozhat, tehát baj!

Kérdező!

Én is azt mondanám, hogy mielőtt bármit tennél, kérd ki egy orvos tanácsát! Biztosat csak egy orvos mondhat, miután megvizsgált! Az otthoni kísérletezéssel árthatsz is magadnak!

2014. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 15. 14:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen az elsőnek igaza van,ha elkezded tornáztatnia fitymád,ezt meleg vízben tedd ott könnyebb és mereven a péniszedről hátrahúzkodod ezentúl a fitymát akkor akár magától helyre jöhet,már könnyebben fog hátra csúszni és nemfog egy idő után kellemetlen érzés lenni.


Ha nem válna be akkor urologushoz kell menni,egyedül mehetsz és nem kell beutaló.Metélni ezt semmiképp sem kell.Ha műteni kellene nem válna be az otthoni módszer,akkor van fityma plasztika,z plasztika és bemetszés is,ezzel csak a szükületet szüntetik meg,de nem vágják le a makkot fedő fitymát mint metélésnél.

2014. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bevállhat az otthoni fityma tornáztatós módszer,csak óvatosan kell csinálni,sokakanak segített ez.
2014. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!