Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez most mi? Megdagadt a...

Ez most mi? Megdagadt a fitymam haromszorosara. Mi ez?

Figyelt kérdés

tegnap 1 oran keresztül vertem. Akkor ne mereztem semmit hogy vmi baj lenne. Reggelre latom hogy vmi nem stimmel.

Megnezem es hat legalabb 3-szorosara dagadt...


2014. ápr. 16. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ezen jót röhögtem.

Holnapra elmúlik, lehet még hamarabb.

2014. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hitted, hogy majd kopni fog? (Vszinüleg kidörzsölted és egy kis korokozokat meg bedörzsöltél. Fertötlenitö, nyugtato lemosás. Min kamillatea.) Hány elélvezésig jutottál?
2014. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamo77db ***** válasza:
1 órán keresztül, hát ez szörnyű! Nem szabad ennyire túlzásba vinni. Örülhetsz, hogy egy vérző seb nem keletkezett rajta! Pár napig ne csináld és utána is vegyél vissza.
2014. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól megdolgoztad,párnap pihentetés .Jobb lett volna elosztani az időt .
2014. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Még annyit, hogy valamilyen bőrnyugtató kenőccsel jó volna kenegetni. Szerintem egyszerű babakrém is jó lenne. Vagy bemész a patikába, a gyógyszerésznőnek elmondod, mi történt és ő ad neked valamit rá!
2014. ápr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!