Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Első két szexuális együttlétem...

Első két szexuális együttlétem után, most 3 nap elteltével a péniszem kipirosodott, a húgycsőnyílásomnál is és megdagadt, a makkom piros pöttyös. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Én szűz voltam, nekem ez a két alkalom volt az első kettő.

18 éves vagyok. A partnerem egy érett hölgy/anyuka volt.

Elmondása szerint pár hónapja nem volt senkivel. Egyébként ápolt, tiszta stb.

Egyik nap volt az első, és következő nap a második. Azóta eltelt 3-4 nap. Ma éreztem hogy viszket a makkom, és a wc-n néztem hogy mi a gond, láttam hogy pici piros pöttyös a makkom, és a húgycsőnyílásnál pedig megvan dagadva látszat szerint és nagyon piros. Viszont ha hátra húzom a bőrt, akkor a makk széle/ korona alatt látszanak normál esetben a hajszálerek, nekem szinte az egész rész piros, addig ameddig hátra lehet húzni a bőrt. szóval az ott lévő rész olyan 60-65 százaléka piros.

Mit tegyek ez esetben ???

Elmentem volna már orvoshoz, csak hogy mondjam el szüleimnek hogy milyen a péniszem ? +++ hogy mondom el hogy volt szexuális kapcsolatom...mikor nekem nem is tartottak soha felvilágosítást, nem tudom hogy is kezdenék beszélni nekik erről.

És a másik nagy probléma, ha végül elmondom mert félelmembe elmondom, nem akarok bajt...akkor megkérdezik kivel ? na itt megvágnak, mert az adott hölgy 10 évvel idősebb mint én, és gyereke is van (elvált amúgy)...ezek a dolgok titokba voltak.

Baj lenne ha kiderülne....mit tegyek ???? Segítsetek...


2013. szept. 15. 15:19
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Kihagytam a legfontosabb dolgot, 1 alkalommal se védekeztünk.

először beleélveztem, de most ez nem lényeges...vett be pirulát.

Másodszor pedig, rendesen benedvesedett...remélem nem kaptam el tőle semmit.

2013. szept. 15. 15:22
 2/17 anonim ***** válasza:

1.) Nem kell feltétlenül elmondanod szüleidnek, elmúltál 18.

2.) Valószínűleg gombád van. 2 db kapszulát fogsz rá kapni, és elmúlik.

2013. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az orvosnál ne érezd magad kellemetlenül, elég sok ilyet látott már!
2013. szept. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

18 éves vagy!

A történetedből kiderült, hogy már duplán is nagyfiú vagy!

Ne a szüleiddel beszéld meg ezt a problémát, hanem a dokival. Neki elmondhatsz mindent, tőle nem fog máshoz eljutni a sztorid!


Jobbulást!

2013. szept. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is gombád van.

Ritkán ugyan, de pl.: wc-n vagy zuhanyzóban, stb. is összeszedheted.

Nekem az első strandolás után jött ki.

2013. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

duplán vagyok nagyfiú ? :)

Aggódok kicsit, mert akkor a háziorvoshoz kell elmenjek, adjon beutalót...stb. A háziorvosom magyar, de ahova majd kell menjek az román :/ és nem fogom magam tudni kimagyarázni.

+ anyagilag nem állok én úgy. csak most kezdek munkába állni. szüleim se állnak úgy, azért járok majd munkába...

2013. szept. 15. 15:28
 7/17 anonim ***** válasza:
sztk - urológia. Nem kell beutaló.
2013. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Romániában élek.

Amúgy szerintetek, ha a háziorvosommal beszélek, akkor ő tudna valamit adni rá amitől elmúlik ???

ha lehet megoldanám így....vagy házi ötletek...?

2013. szept. 15. 16:00
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát ezt Magyarországról nem tudom.
2013. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem reggel el is megyek és beszélek a hölggyel, hogy kiderítsem így utólag mi is az igazság. Lehet már "félelmében" vagy más egyéb okból bevallja, hogy beteg vagy nem is tudom mire számítsak. Bármit is mond, aztán irány a háziorvosomhoz. Megkérem arra, hogy legyen orvosi titoktartás ez esetben, és felejtse el hogy elmondja a szüleimnek vagy akárkinek is. Kifejezetten megkérem erre a doktor Urat. Remélem pár pirulával megúszom, ezentúl "félelmemben" védekezni fogok. Mivel gondolom ha védekeztünk volna, ez nem következett volna be.
2013. szept. 16. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!