Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ki újúlhat e a lágyéksérvem...

Ki újúlhat e a lágyéksérvem sporttól?

Figyelt kérdés
6 hónapja műtöttek laporoszkóppal, hálót raktak be. Biatlon versenyen indúlnék ( futás lövészet )
2014. ápr. 16. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

6 hónap még nem olyan nagy idő ahhoz,hogy tökéletesen

meggyógyuljanak a belső vart sebek is .Futás közben minden lépésnél a hasi izmok is igénybe vannak véve .

2014. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bizonybizony, futás sőt járás közben is stabilizáló szerepet töltenek be a hasizmok = feszülnek mint állat, úgyhogy inkább óvatosan
2014. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hivatalos céges nemzetközi sportnap és buli lesz júniusban németországban és tudni szeretném bevàlaljam e a futást vagy csak nézőnek vigyen ki a cégünk ? 51 éves leszek az esemény idelyén ! Fizikai dolgozó vagyok !
2014. ápr. 16. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:
mit jelent pontosan, hogy fizikai dolgozó? ezesetben szerintem a futástól sem fog kiújulni, ha a munkát bírod
2014. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak néző legyél.


Folyamatosan kell terhelni, nem szabad egyből belelépned.


Én nagyjából a 2 hónaptól kezdtem edzeni, de figyeltem, hogy mit csinálok, csak kis súllyal, és próbáltam nem annyira feszíteni. Közben ment a bicajozás, és futógépen gyaloglás. Ezeknél szépen hónapról hónapra növeltem először az időtartamot, ezzel párhuzamosan a távot, majd kb a 7-8 hónaptól növeltem a sebességet is. Ez a növelés nagyjából 12.-13. hónapig ment, ezután már minden ment rendesen.

Hasazni kb 3 hónaptól kezdtem, de itt is folyamatosan növeltem a nehézséget, és kb 15 hónaptól ment rendesen már.


Én valami hasonlót követnék a helyedben, majd ha ez le ment, akkor térnék vissza a biatlonhoz.


Munkát tekintve kb már 1 hónap múlva mentem dolgozni, persze csak ésszel csináltam. Az ottani visszatérésem 100%-ba is nagyjából az edzéssel növekedett, azaz olyan 1 év múlva voltam teljesen rendben.

2014. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pörgős gyors munkám van, szórópisztollyal ragasztót fújok bórtermékre !
2014. ápr. 17. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!