Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fehér pöttyök a herezacskómon,...

Fehér pöttyök a herezacskómon, mi lehet?

Figyelt kérdés
Hali, már egy ideje vannak, eddig nem zavart.. nem nagyon foglalkoztam vele de most már kezdek azért ráparázni mi lehet ez.. 15-20 pattanásszerű pötty van a herezacskómon, kisebbek és nagyobbak is.. viszketnek néha, mi lehet ez? lehet tőle bajom? forduljak orvoshoz?

2014. ápr. 19. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak fordyce pöttyök! Először ennek nézz utána, hátha Neked is ilyenek! Viszont ezek nem okoznak viszketést.
2014. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy előző válaszadó írta, valójában a szőrtüszők melletti faggyúval teli faggyúmirigyek, amelyek a nagyon vékony bőr miatt áttűnnek a bőrön. Viszketés nem emiatt, hanem enyhe bepállottság miatt léphet fel, híntőporozni kell (egyszer-egyszer akár Mycosid hintőporral és szellős pamut fehérneműt kell hordani.
2014. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megnéztem, igen olyanok. köszönöm a válaszokat, most megnyugodtam!:)
2014. ápr. 19. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!