Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Voltam urologusnál és azt...

Voltam urologusnál és azt állapította meg hogy fitymatúltengésem van ( lapra ez van írva frenulum breve). De nem vészes. Mellékelek képet, többi lent?

Figyelt kérdés

Az a bajom hogy ha tartom a kezemmel a fitymát akkor olyan mint a képen(és feszül meg a hugycső állása is változik) de ha elengedem akkor vissza csúszik a makkra.És így ha óvszert is húzok rá ahogy elengedem felgyűri...doki mondta hogy használható stb.. de én nem ugy veszem észre igazz még nem volt rá alkalmam használni és nem tom mi van ilynekor mert nem akarok beégni jah körülmetélést javasolt...18F


[link]


[link]



2014. ápr. 20. 13:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
lehetőleg aki valamit ért is hozzá... :)
2014. ápr. 20. 13:22
 2/16 anonim válasza:
100%
Nekem is rövid volt a fitymafékem:D De az első alkalomnál elszakadt, hát..... Fájt.Körülmetélni nem kell, elég ha átvágják a fitymaféket, mert azzal van a baj.Én konzultálnék még 1-2 orvossal:)
2014. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
van olyan, hogy részleges körülmetélés, vagyis csak a felesleges részt távolítják el
2014. ápr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.. :)

Be megyek a dokihoz és mondtam neki h fitymafék gyanús...és enyhe szűkületet állapított meg de lehet h kicsit össze szűkül nem tom te inkább fék...el megyek más dokihoz is :)

de jelen állapotában tudnám használni ha arra kerülne a sor??? :)

2014. ápr. 20. 13:44
 5/16 Moszuke ***** válasza:
69%
körülmetélést sztem ne erőltesd. biztos van mód arra, hogy csak azt szedjék le amit muszáj... már ha muszáj.. hiszen ha használható és sem szexben sem az életben nem akadályoz akkor megy hagyd úgy ahogy van.
2014. ápr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
jah és sztkba voltam.....:S
2014. ápr. 20. 13:46
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez az egyik bajom is h nem tudom hogy használható... :S mert a gumi nem marad meg rajta...
2014. ápr. 20. 13:47
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
És azok a fehér rügyek milyen betegségre utalnak?
2014. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

# 8

Azoknak PPP (Pearly Penile Papules) a neve. Egy jóindulatú nem fertőző elváltozás, amit nem tekintenek betegségnek.


Kérdező!

A szűk gyűrű valóban fitymaszűkületre utal, tehát a dokinak igaza lehet! Ha gondolod nézesd meg másik orvossal is és akkor több szakvélemény ismeretében dönthetsz a továbbiaktól!

2014. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem kell metélni,ha így is tudod használni,óvatosan a metéléssel amúgy is 4-6 hét a teljes gyógyulási idő eleve,a változás szembe tűnő,és a gyógyulási idő sem kellemes.Több orvost keress fel és mond meg nekik hogy mit tudnának mondani hogy megszüntessék a f. túltengést de a metélést szeretnéd elkerülni.
2014. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!