Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros húgycső nyílás, mi...

Piros húgycső nyílás, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és mostanában olyat tapasztaltam, hogy piros a húgycső nyílásom egy része. Nem igazán mondhatom, hogy fáj de néha mintha érezném hogy csíp/kellemetlen.

Nem mindig piros, főleg ejakuláció után.

A pisilés nem csíp.

Más tünetet nem igazán vettem észre..

Sajnos gyanakodhatnék valamiféle nemi betegségre mert az elmúlt pár hónapban volt 2 partnerem akivel ugyan a szex gumiban történt de orálisan gumi nélkül csinálta.

Utána néztem legtöbb nemi betegség tüneteinek, de általában más tünetek jelentkeznek és folyás is tapasztalható.

Arra jutottam, hogy húgycső gyulladás lehet vagy valamilyen gombás fertőzés talán.

Esetleg valaki tudna segíteni akinek volt hasonló vagy jártas a dologban? Vagy menjek el mindenképpen nemibeteg gondozóba?

Ezzel kapcsolatosan még annyi kérdésem lenne, hogy kell beutaló nemi beteg gondozóba? (szegedi vagyok)

Vagy elég ha besétálok TAJ kártyával?

Köszönöm


2014. ápr. 20. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan, engem is érdekelne. :D
2014. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De nekem az a gyanúm, hogy az alsónadrág dörzsölheti ki ha felcsúszik.
2014. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A húgycső nyílásnak általában ilyen is a szine.Orvoshoz akkor kell fordulni ,ha ez egyéb tünetekkel is jár .

Csak taj kártya kell ,és azzal jelentkezel a beteg felvételnél .

2014. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szamo77db ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy beutaló nem kell, viszont TAJ-kártya mindenképpen. És hasznos lehet, ha a személyi igazolványod és a lakcím kártyád is nálad van. Hívd fel őket, mielőtt oda mennél, mert lehet, hogy időpontot adnak és csak akkor fogadnak. Egyúttal megkérdezheted, hogy kell-e beutaló!
2014. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Arra is van némi esély, hogy nekem is az alsó nadrág dörzsöli ki mert 1 hónapja edzek minden nap és azelőtt nem rémlik, hogy lett volna.

De ezt meg nem igazán tudom elképzelni mert nincs kint a makk rész, bőr fedi.

Amúgy neked volt szexuális kapcsolatod vagy nem volt és ezért gondolod, hogy az alsónadrág a bűnös?


Köszönöm a többi választ is.

2014. ápr. 20. 19:22
 6/10 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, eltérő a színe egy részén, jóval pirosabb és régen nem volt ilyen szóval egyértelműen látom rajta a változást.
2014. ápr. 20. 19:24
 7/10 anonim ***** válasza:

első és második vagyok.


Van, de ez a piros csak most jelentkezett kb 1 hónapja, a barátnőm meg 2 éve megvan, szóval biztos hogy nem miatta :D

2014. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja értem.

És kezdtél mostanában sportolni vagy valami, hogy az alsónadrágra gyanakszol? Az a baj magam szempontjából ezt nem igazán tartom lehetségesnek mert a bőr fedi, szóval kétlem, hogy ki tudna ilyen módon dörzsölődni.. :s

2014. ápr. 20. 19:42
 9/10 anonim ***** válasza:

A húgycső nyilásánál ,még vékonyabb a bőr,mint más helyeken.

A vérbőségtől még pirosabbnak is látszik .Nagyon sok itt a hajszál ér.A prosztata váladékban is lehet olyan anyag,ami irritálja .

2014. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is fedi a bőr de az felcsuszhat néha érzem is hogy most nincs rendben... :D
2014. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!