Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szőrös a fenekem fölött. Ez...

Szőrös a fenekem fölött. Ez normális?

Figyelt kérdés
Egy kicsit szőrös a fenekem fölötti terület...időnként le szoktam borotválni, mert azért tesiórán elég gáz ha kilátszik :D ez természetes? Másnak is szokott ilyen lenni? 16/F

2014. ápr. 22. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen! Teljesen természetes!
2014. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mantis religiosa ***** válasza:
Egyes kutatások szerint a csigolya-ívek záródási hiányosságait is jelezhetik. Ha nem hátfájós, rá se ránts erre a dologra! Ha igen, jelentkezz be egy röntgenre, aztán majd kiderül. Nem ijesztgetni akarlak, csak Velem is ez volt, aztán kiderült: semmi ok az aggodalomra.
2014. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szokott fájni, de köszönöm a tanácsot! :)
2014. ápr. 22. 23:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolom a férfiak 90 % nak ilyen .Én már rengeteget fürödtem közös fürdőkben életem során,és a férfiak nagyon szőrösek alul .Hogy ehhez köze lenne a gerinc csigolyáknak, kétlem .Ez inkább a férfiakra jellemző,a nagy tesztoszteron hormon miatt .
2014. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen,még a csajoknak is az csak leborotválják.
2014. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!