Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez herebiopsziának számít?

Ez herebiopsziának számít?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt a mellékherém alatt találtak egy csomót, amit ki is műtöttek minden gond nélkül, majd elküldtek szövettanra. A zárójelentést átnézve, a 14651-es WHO kódot írták rá, ami herebiopsziának minősül, ám ahogy utána olvastam, azt teljesen más módszerrel (kisebb vágás stb) és teljesen más okból is végeznek el. Amúgy a kódszám mellé nem a kód hivatalos nevét, tehát a Biopsia Testis-t, hanem (magyarra lefordítva here elváltozás eltávolítást) Excisio Laesionis Testis-t Elméletileg egyébként mindegy, hogy mi a műtét megnevezése, ám az életbiztosításomban a műtéti térítés elméletileg ez alapján a kód alapján nem térít. Nekem amúgy lényegében teljes feltárásom volt, jó 10 centis vágással meg minden. Szerintem ez nem biopsziális műtét...
2014. ápr. 23. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Biopsiát csak minimális vágásal töténik 2-3 kis pontal

megvannak golyoid?

2014. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a here eltávolítás az ablatio
2014. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A golyóim megvannak, csak a csomót vágták ki belőle.
2014. ápr. 25. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!