Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azt hiszem nem normális a...

Azt hiszem nem normális a vizelésem, ez probléma? 19F

Figyelt kérdés
Legutóbb beszélgettünk barátaimmal egy-két sör mellett erről a témáról is és ledöbbentem, hogy nekem máshogy működik a vizelésem. Nekik az jár kellemetlenséggel, ha próbálják elzárni a vizelésüket, mert akkor egy kellemetlen feszítő érzésük van. Nekem meg pont fordítva, nekem maga a vizelés "előmozdítása" jelent gondot, de kellemetlen érzet nélkül akárhányszor megtudom állítani. Hol lehet a probléma velem, és hogyan orvosoljam ezt?

2014. ápr. 29. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
kétlem, hogy ez probléma lenne, max nem iszol eleget.
2014. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akinek probléma a vizelet azonnali elzárása,annak a PC izmával van a probléma .Mehet orvoshoz ,illetve intim tornára .
2014. ápr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nekem nem a vizelet elzárásával van gond, hanem a vizelet megindításával. Reggel, amikor jóformán már 10 órája nem voltam wc-n az jelent problémát, hogy meginduljon a vizeletürítés, nem az elzárás. Vagy ha megindul, akkor kb. 2 secenként eláll, és megint erőlködnöm kell, hogy kijöjjön még a maradék is, ami érzem, hogy ott van még a hugyhólyagban, de azt szabályosan ki kell "préselnem" magamból.
2014. máj. 3. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!