Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van e arra orvosi eljárás,...

Van e arra orvosi eljárás, módszer, lehetőség, hogy egy hatvanas férfi véglegesen megszabaduljon immár lényegesen megcsappant, de mégis kizárólag frusztrációt okozó szexuális vágyától?

Figyelt kérdés
orvos,szex,

2014. ápr. 30. 15:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát a frusztrációd téged zavar, és nem tudod kezelni magadon, mert azt gondolod, hogy annak egy megoldása lehet csak. Mint írtam, hogy biológiailag nem fog egyszer majd menni, vagy épp esetleg fizikális tettekben hamarább menni, ha volna rá lehetőséged - egyébként olyan nincs -, az egy dolog, a vágy belül megfog maradni. Ergo a frusztráció is megfog úgy maradni.
2014. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nem szeretném megélni a legcsodálatosabb szerelmi kapcsolat ócska öregkori torzóját !Mindent vagy semmit !

Értelmesebb belátni elmúlt az én időm.

2014. ápr. 30. 21:01
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem keress valami alkotó elfoglaltságot, ami leköti a figyelmedet, és mindennapi célokat ad. És figyelj a teliholdra, olyankor mindig jobban fáraszd le magad. A vágy ugyan megmarad, de ha alkotói lázban égsz, sokkal könnyebben viseled.
2014. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
két téglával szétcsapod, utána ellátnak
2014. ápr. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
Adná az ég, kedves utolsó, hogy amikor életed negy problémájával kerülsz szembe, hasonlóan tartalmas és jóindulatú segítséget kapjál te is.
2014. máj. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Miért nem fekszik le veled a feleséged?
2014. máj. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Egyébként eszembe jutott, hogy az olyan melegek esetében, akik "nővé" akarnak lenni feléjük létezik eltávolító műtét jó drágán. De ebből is kiindulva, ahogy azt írtam neked kérdező korábban a főgondod ettől nem fog megoldódni, a vágyad, frusztrációd megmarad, ha ahhoz nem kérsz segítséget.
2014. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
hasonló jót kivánok neked is 15-ös
2014. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Én irtam a havi 10 es meg van oldva szöveget. Ma amikor beleolvastam a továbbiakba azt hittem rosszul látok, s én irtam."A feleségem nem fekszik le velem.

Válni nem akarok. " Nálunk szintén igy alakult. A feleségem ad havi 10-est ,hogy oldjam meg. (soha nem csaltam meg életemben) Az utolsó évben havonta.Nem állitom,hogy normális de ha valaki tud jobbat irja meg!

2014. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Miért vagy ilyen fura viszonyban a feleségeddel?
2014. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!