Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért zsírosodik az arcom?

Miért zsírosodik az arcom?

Figyelt kérdés

[18 éves vagyok.]


Azt tapasztaltam hogy miután felkelek az egész arcom egy merő " zsír ".


A homlokom és az orrom.


Ezt mivel tudnám kezelni ?



2014. máj. 3. 19:10
 1/1 szamo77db ***** válasza:
Én is rengeteget kínlódtam az arcbőrömmel. Tini éveimben tele voltam mitesszerekkel, aknékkal, furunkulusokkal. Azt mondom neked, legelső a tisztaság. Én naponta 3x mostam meg az arcom kamillás szappanos, langyos vízben. Fontos, hogy ne piszkáld, nyomkodd a pattanásokat. Ezt bízd kozmetikusra vagy kozmetológus szakorvosra. Jó lenne megmutatni egy ilyen orvosnak, mert az esetleges gyógyszereket ő tudná felírni neked. Én egy kis Polybét szedtem és (nem tudom már a nevét) rózsaszín rázóval kentem, persze, csak éjszakára. És még jód-szaliciles szeszt is használtam. Időnként szedtem komolyabb gyógyszereket is, de azokat orvos írta fel. Ezért lenne jó, ha te is megnézetnéd orvossal!
2014. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!