Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hajhullásra, vashiányra,...

Hajhullásra, vashiányra, illetve immunrendszer-erősítésre vitaminok?

Figyelt kérdés

Most fogytam 18 kg-ot 5 hónap alatt étel megvonással, sportolással de viszont az egészséges táplálkozás az el maradt. Körülbelül 1-1,5 hónapja nagyon el kezdett hullani a hajam és olvastam hogy vas (más ásványi anyagok) hiánya is álhat a háttérben.

A hajam eddig fényes volt, nagyon sűrü, nem is zsírosodott most pedig mint ahogy írtam nagyon el kezdett hullani. Ritkult is most már látszik.


Revalid Beauty Complexet kezdtem el most szedni és ezeket az összetevőket tartalmazza.


Napi bevitel (3 kapszula) esetén:


B1-vitamin 1,8 mg

B5-vitamin 18,0 mg

B6-vitamin 2,4 mg

Biotin 0,225 mg

Cink 4,5 mg

Folsav 0,375 mg

Réz 0,9 mg

Vas 4,5 mg


E mellé gondoltam még C-vitamin és olvastam, hogy a vasnak a napi bevitele 12 mg és így még külön vas tabletta.

Ez így elég vagy érdemes mást is szedni?


2014. máj. 10. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne fáraszd magad ezekkel a semmi vitaminokkal.


AMi valóban hatásos és jó, és van benne tartalom is, az ez: [link]


ELsőre húzós az ára, de megnézed, mennyi a vitamintartalma ahhoz képest, amit a kérdésedben leírtál, akkor rájössz, hogy miért.


A konkurenciát sem felejtem el, nem vagyok elfogult, mindkettőt próbáltam: [link]

2014. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt csak azért vettem mert elvileg kifejezetten hajhoz való.

Meg a Patikusnő azt mondta sokan veszik!

2014. máj. 10. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!