Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hímvesszőm fölött szúr,...

A hímvesszőm fölött szúr, főleg amikor a jobb lábammal lépek. Mi lehet ennek az oka? én megfázásra gyanakszom, nem tudom lehet e köze ehhez.

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Vedd ki a körzőt a zsebedből.
2014. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de vicces vagy hogy dögölj meg,komolyan kérdezem
2014. máj. 11. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet lágyéksérv. Keress rá a gugliban, és ha passzolnak a tünetek, menj orvoshoz mert ezt csak műtéttel lehet gyógyítani.
2014. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utána olvastam,és nem írt olyat hogy a hímvessző fölött szúr olyankor,annyit írt hogy a here felé irányulnak a fájdalmak,de arra egyáltalán nem fáj
2014. máj. 11. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:

A korodat is írhattad volna ,Ezzel mindenki nagyon fukarkodik,csak a nőket nem illik megkérdezni .De egy betegség miatt az orvos is csak megkérdezi .Lágyék sérvhez nem sok köze lehet,az külsőleg látható,és kitapintható.

Nagyobb a valószínűsége annak,hogy valamelyik izom.iszom szalag lépéskor meghúzódott.A fájdalmat is lépéskor érzed.

Nagyon sok izom,izomszalag található az alhasban .

Többek közt azok is onnan erednek,melyek a pöc**det tartják,merev állapotban meg a has közelbe húzzák fel .

2014. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, annyi hogy egy nagyon kicsi ilyen csomó szerű valami van ott,de az nekem már nagyon régóta ott van és ha az megnyomom nem fáj egyáltalán nem fáj.Ez egy ilyen folyamatosan szúró érzés tényleg lehet valami szalag . Egyébként felfázás szóba sem jöhet ? Mert észrevettem magamon,hogy mostanság a padlón szoktam ülni.
2014. máj. 11. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!