Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 27 eves letemre összementem...

27 eves letemre összementem nehany cm-t? Miert?

Figyelt kérdés

amugy se vagyok magas, nagyon alacsony vagyok, igy meg inkabb eszre veszem a valtozast.


elvileg 170 vagyok...


akikkel 1-2 eve nem talalkoztam mintha nagyobbak lennenek.

Ketlem hogy nötek volna mert elmultak 20 evesek...

jah es nem 1-2 szemelyröl van szo hanem nagyon sokrol.


lehetseges hogy összementem ?


2014. máj. 13. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszabb a tartásod, görnyedtebb vagy. Gerincnyújtó, tartásjavító torna, vagy úszás jót tenne, gondolom.
2014. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tartásod rosszabbodott, esetleg a gerinceddel van valami, extra esetben csontritkulás, de azért ennyi idősen nem hiszem, hogy attól mentél össze. Inkább végezz gerincnyújtó gyakorlatokat, esetleg menj el egy csontkovácshoz.
2014. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mire eljön az este,mindenki összemegy 1-2 cm mel .Reggel vagyunk a legmagasabbak .Ez a gerincoszlop miatt van így .

Estére kinyomódik a porckorongokból a nedvesség,kenő anyag .Éjszaka viszont megszívja magát .

2014. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!