Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13éves vagyok 155cm magas...

13éves vagyok 155cm magas 8,5-9cm a pélóm állva Ez nagyon kicsi?

Figyelt kérdés
szeretnék már dugni xd

2014. máj. 18. 11:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez normális. Fiatal vagy még, inkább tanulj. Ha pedig mégis dugnál, legalább védekezz. :)
2014. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen egy kissé korai lenne még, nem gondolod? :)

Amúgy ennyi idősen nagy eltérések lehetnek, mert vannak akik hamarabb érnek és már sokat férfiasodtak és vannak, akik még kisfiúsak inkább. Mindkettő normális! Sokat változol még és sokat nősz majd ott is, ne aggódj!

2014. máj. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Én 14 vagyok és 11-12 cm állva és a barátnőmmel (ő is 14) egyszer kipróbáltuk és élvezte:) ugyhogy szerintem nem kicsi és még nőlni fog;)
2014. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
:) köszönöm mindenkinek a választ
2014. máj. 18. 11:56
 5/21 szamo77db ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy lesz még ennél nagyobb. Nem kell emiatt szorongani, idegeskedni. Most még inkább a tanulás a lényeg!
2014. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, tök rendben van, ne aggódj. Annyit fog még változni a tested, hogy azt még nem is sejted, lesz ez még nagyobb is (ahogy minden bizonnyal te is nőni fogsz még). :)

Ezt a szex dolgot viszont kicsit átgondolnám a helyedben. Nem kell azzal ennyire sietni. értem én, hogy hajtanak a hormonok, tombol benned a nemi vágy, de a józan észnek is mindig helyet kell hagyni. Nagyon fiatal vagy még, 1-2 évig még bőven ráér a dolog. Semmiről sem maradsz le, hidd el. Az egész élet előtted áll még. Ha viszont valami balul sül el, mert azért valljuk be, ilyen fiatalon még nem rendelkezhetsz megfelelő felelősségtudattal, akkor nagy baj lehet. Elsősorban nyilván a nem kívánt terhességre gondolok, de számtalan egyéb testi és lelki hátulütője lehet ilyen fiatalon egy félresikerült aktusnak. Higgy nekem, mindennek eljön a maga ideje, nem kell azt siettetni. :)

Ha bármi kérdésed lenne még, vagy csak beszélni szeretnél valamiről, ne habozz kérdezni. Privát üzenetben is szívesen segítek. :)

2014. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem kicsi az majd megnő ahogy te is!

privátba kérdezhetsz bármivel kapcsolatba

2014. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 kalgon ***** válasza:
én kb 2 hónap altt bőt 3 cm-t,hogy nyújtottam így 15 lett,lehet,hogy káros ha nyújtom 13 évesen de próbáld ki nekem sikerült. [link] ezek váltak be!!!nekem
2014. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

# 8

A péniszed valószínűleg nem a nyújtástól nőtt, hanem attól, hogy serdülőkorban vagy!

Az ilyen nyújtó gyakorlatok eredményessége kérdéses, ráadásul komoly sérülést is okozhatsz magadnak!

2014. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát elég alacsony vagy már olyan 160-165 cm körül kellene lenned magasságra.


Fanszőrőd van már?

ha nincs csak arról van szó,hogy későnérő vagy és amint magasságra is megnősz akkor a péniszed is meg fog nőni.


Az a helyzet hogy akik ilyen alacsonyak 12-14 éves kor körlül azoknak elég kicsi szokott lenni a péniszük,de amint elkezdenek magasságra nyúlni a péniszük nekik is elkezd nőni.


nem gáz,amúgy sok korodbeli amúgy is hazudozik a méretéről.

2014. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!