Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13éves vagyok 155cm magas...

13éves vagyok 155cm magas 8,5-9cm a pélóm állva Ez nagyon kicsi?

Figyelt kérdés
szeretnék már dugni xd

2014. máj. 18. 11:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

a sexet hagyagold,mert korai,16 éves korodig bőven várhatsz vele,sőt akár 18 éves korodig az sem ciki.De sexuál pszhiológusok is azt írják hogy 16 éves korig jobb várni vele,mert a test érik és jobb is a sex úgy,jobban lehet élvezni amikor már felőttesebb a tested.



A másik nem a sextől lesz valaki felnőtt,amíg anyukád készítgeti a szendvicseidet,meg ő cipel mindehova,dokihoz is,ő rendezget téged addig egy gyerek vagy.Ezért röhögök sok 18-25 évesen is el akarják játszani a felnőttett aztán meg anyuka úgy ellátja őket mint egy kisgyereket,hol felnőtt valaki akit ellátnak úgy mint egy kisgyereket hát sehol.

2014. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Kérdező! Mielőtt elhinnéd, amit # 10 hsz.-ír,szólok,hogy az átlagnál csak néhány centivel vagy alacsonyabb! # 10 hozzászóló saját megfigyeléseire alapozva, mindenféle utánajárást mellőzve, hasraütés-szerűen találja ki a számokat amit leír, ezzel riogatva a fiatal kérdezőket (ezt onnan tudom, hogy egy másik kérdésnél már hosszasan vitatkoztunk erről).

Hiteles információt a magasságodról itt találsz:

[link]

E szerint az átlagnál mindössze 2 centivel vagy alacsonyabb!

2014. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem riógatok itt 80%-os,már megbeszéltük hogy te a statisztikából indulsz ki,én meg írtam hogy nem hiszek benne.


VElünk sex,pia,cigi,buli stb -re vonatkozóan név nélkül tölttek ki ilyen kérdéseket és még úgy is össze-vissza kamuztunk,mindenki az alapján igen link és tré életet élt:-),aminek a fele sem igaz.(statisztikát)


A statisztika tévedhet.És igen ha megnézed azért mivel nem egy iskolába jártam már,azért a legtöbb srác 13 évesen már bőven utol érte magasságra az anyját,az átlag magasságú nőket.Csak egy két alacsonyabb srác volt.


nem ilyesztegetem,de valóban alacsony.Azért nem az jellemző hogy szembe csupa 155 cm magas 13-14 éves srác mászákálna.


Ez nem ijjesztegetés,de akik azt írták hogy alacsonyak és te meg odaírta hogy a statisztika szerint csak 2 cm-vel alacsonyabb az átlagnál azok érdekes módon a torna sor végén ballagtak és a többiek jóval magasabbak voltak átlagba.


Ez riógatás amit írok.Alacsony és kész.De ettől még megnőhet.

2014. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Most olvasd végig a táblázat szerint a 15 és 16 évesek 169 és 173 cm magasak,hát ez meg hol igaz sehol sem.

Ha olvasgatsz akkor aki 173 cm írt(15-16 évesen) mind azt írta hogy nőhet e még,mert ő a legalacsonyabb.Meg sokan 14 évesen írnak 170 cm magaságot.

2014. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Igen, megbeszéltük. Én statisztikákból indulok ki, Te pedig random számokat találsz ki.
2014. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ezek nem random számok,de ne hogy azt mond hogy a 16 évesek alíg 173 cm magasak általában,mert a statisztika ezt mondja.Úgye te sem gondold ezt komolyan hogy akkor ez a jellemző 16 évesen 173 cm.
2014. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

De ha ezt a táblázatot nézed akkor a szeméremszőrzet bár rám bőven igaz,sőt én nem voltam 12 éves,amikor nőtt a fanszőrőm, akkor 12 évesen már van némi,pihe szerű szőrzet általánosságban,13 évesen meg átlagosan már több szőrnek kell lenni,már göndörebb,sötétebb, 15 évesen meg még több szőrzetnek kell lenni,a combokat még nem érinti sokszor.


És ez sem feltétlenül igaz mindnekire.Pluszt itt összesen 325 gyereket néztek meg.Azért ez nagyon is kis szám,az lenne jó ha százalék számok lennének hogy a magasság és egyéb növekedés hány százalékra igaz,mert ezen nehéz kiigazodni.


De sok mindenbe igazad van mint mondottam már jó párszor,de a statisztikába nem hiszek.

2014. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

De igen! amiket Te mondasz, azok sajnos random számok. Nem végeztél méréseket, nem jártál utána, semmivel sem tudod igazolni, csak mondasz valamit a szemmértékedre hagyatkozva a megfigyeléseid alapján. Ezekre átlagként hivatkozol, pedig nyilvánvalóan nem végeztél semmiféle számítást, amiből bármiféle átlagos értéket megkaphattál volna. És ami a legszomorúbb, hogy ezeket kész tényként közlöd!

A sebességgörbék kidolgozásához (5-6. oldalon) tényleg "csak" 325 gyerek adatait használták fel, ettől még a kutatás biztosan reprezentatív volt. De ha jól sejtem ez a 325 fő még így is éppen 325-tel több, mint ahány gyerek növekedését Te méréssel végigkövetted. Most akkor a 325 kevés szerinted és a 0 mégis megbízhatóbb?

Nekem mindegy, hogy miben hiszel, de abban biztos lehetsz, hogy amikor valahol azt olvasod, hogy "átlagosan" (pl. pubertás, átlagéletkor, átlagos iskolai végzettség, pártpreferenciák stb.), ott kivétel nélkül statisztikai adatokkal és módszerekkel dolgoztak és nem úgy, ahogy te:szubjektív megfigyelések/vélemény alapján.

2014. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Jó én ezt értem mit mondasz,de akkor sem mond hogy átlagosan 173 cm magasak a 16 évesek?

Bocs a 14 éves is már 170 cm körül van sokszor vagy még magasabb.


De vedd alapul 2 általánosba jártam 2 évfolyam az 40 fő,ok vegyes osztály volt akkor 20 fő,de a felettük és alattunk járokat is láttam tehát kb 60 fő általánosban akik 1 évvel jártam alattam,meg felettem,meg középsuliba is jártam és szakmunkás rész is volt nálunk ott is kb 60 főt láttam és mivel középsulira jobban emlékszem hát elmondhatom kevés 173 cm magas mádosikba járó fiú volt.


De ezen felesleges vitázni én a statisztikába nem hiszek,nem azt látom amit a statisztika ír számokba.

2014. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Amúgy a táblázat alatt az van példaként leírva hogy az alapul és példaként vett 13,29 éves fiú 143 cm és az idális testmagassága 159 cm lenne.Tehát igazodj most ki!
2014. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!