Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez, furcsa dolog?

Mi ez, furcsa dolog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma elmentem WCre. Amikor lehuztam a nadrágom, azt tapasztaltam hogy valami cucc volt a gatyamba, sok mennyiségü, a lábam is olyan lett egy kicsit. Nem teljesen feher, az anyagban nehol kis feher helyek, aztan atlatszo..

Mi lehet ez? 12/f


2014. máj. 18. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
google: magömlés
2014. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak azért érdekes így ,mert ezt érezni is kellett volna mikor oda került.Ilyenre még alváskor is felébrednek a fiuk .Ez a magömléshez hasonló volt.
2014. máj. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1es kétlem hogy a fiunak magömlése lett volna,csak ahhoz hasonló lehetett. A spermium görög szó,fordítása magot jelent.Hol van 12 évesnek mag termelése még ?
2014. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne magömlése 12 évesen? Manapság egyre korábban érnek a gyerekek.
2014. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!