Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a furcsa viszketo...

Mi lehet ez a furcsa viszketo hamlo dolog a nemi szervemen?

Figyelt kérdés
mar par honapja valami kis fura voroses folt jelent meg a nemi szervem toveben ami az idok soran terjedt most meg mar nagyon szokott viszketni es majdnem a nemiszervem fele ilyen.azota amiota ekkorara elterjedt mar nem is olyan voroses folt hanem sebkent jelent meg tobbszor is ami neha enyhult(ez a kritikusabb helyeken volt)de volt var is meg egyszer leszedtem az elszaratdt vart es akkor mar kicsit verzett is.a seb mostanaban nem volt de hamlani hamlik.es amikor all akkor ott azon a reszeken vekonyabbnak tunik es vilagosabb is a bor.15 vagyok kb 14 cm allva es 3.5 cm az atmero.(ezt mar csak azert is irom h azt mellekesen megkerdezzem h ez a meret ennyi idosen rossz e).nem drogoztam es szuz is vagyok sajnos meg tehat nem nemi uton terjedo.bocs a rossz szovegkozpontozasert es azert h nem irtam ekezeteket.
2014. febr. 17. 20:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és ma először kentem rá fenistilt is .hatha lesz vmi hatasa
2014. febr. 17. 20:16
 2/6 anonim ***** válasza:

A kenőcs allergia okozta viszketésre van .De lehet hogy nálad gombásodás van,attól is kopik a bőr .Erre a Canesten

oldat lenne jó.1150 körül van az ára .A p.mérete meg ideális .

2014. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen fertőzés lehet (pl gomba), amit a nemi élettől függetlenül is elkaphatsz! A Canestent megpróbálhatod, hátha segít, de talán jobb lenne, ha orvoshoz fordulnál! Ezt 15 évesen már egyedül is megteheted, vagy beszélj a szüleiddel!
2014. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát az orvos és a szülők biztos nem jonnek szoba .megnézem mi lesz vmi ezzel a fenistillel azt majd eldől .de ha árthat akkor írjátok meg lszi .ez ami bajom van ugye nem jonnek lehetnek halálos szovodmenyei de már az is eszemmbe jutott h leszakadhat e később egy ilyentol a farkam?mert tulajdonképp vekonyodik azon a részen a bőr .tudom ez hülyén hangzott de aggódom picit .már csak azért is mert alapból szegyenlos vok de ha egy csaj "nekem elso alkalommal "meglatna az biztos ciki lenne .
2014. febr. 17. 20:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocs az elég ertelmetlen szovegnel csak a tablet en mindig kipotolja a szavakat és neha nem jonnek veszem észre .
2014. febr. 17. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:

A Fenistillel semmi nem lesz. Valószínűleg nem használ, mert nem erre való!

Azért kellene mindenképpen orvoshoz fordulnod, mert ha mégsem gombás fertőzés, akkor a Canesten sem fogja rendbe hozni.

Annak, hogy nem lett időben kezelve, már meg van a látható eredménye, hiszen továbbterjedt (és kezeletlenül még tovább terjedhet)!

A péniszed nem fog leszakadni és belehalni sem fogsz természetesen!

Az orvos és a szülők miért vannak kizárva? Melyik lenne kellemetlenebb? Ha egy lány látna így (vagy éppen nem látna, mert ciki), vagy ha egy orvos, akinek ez a munkája és naponta lát hasonló dolgokat?

2014. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!