Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkületre mit ajánloto...

Fityma szűkületre mit ajánlotok? Orvoson kívül.

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 17:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell félni a fitymaszűkület műtéttől, mert nem is fáj, és a lényeg hogy utána higiénikusabb és minden szempontból jobb lesz mint szűkület nélküli természetes állapotában.
2014. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
lehet de nagyon csúnya és azt nem szeretném
2014. máj. 18. 17:58
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
nem lehet semmit ajánlani orvoson kívül !! én kaptam krémet de ló***t -se ért ! minnél tovább halogatod a műtétet annál jobban hegesedik a bőr ott és annál komplikáltabb lesz a műtét ! menny orvoshoz hidd el tapasztalatból beszélek ! én halogattam közel 2 évig a műtétet most 14 vagyok de egy megváltás volt a műtét napja hidd el ! az orvos azt mondta chöh áh laza fél órás műtét lesz altatás meg se fogsz érezni semmit ! AHA komplikáció volt a műtét közben ( XD remélem senki nem fog elundorodni/ megilyedni XD ) és a fél órás műtét helyett lett egy másfél órás mert halogattam és behegesedett ott a dolog ! ne félj a műtéttől kb annyi hogy betolnak és az egyetlen ami kicsit fájni fog az az hogy vénásan bekötik az altatót (ezt én se értem hogy van de ott kaptam meg a szert) aztán elszédülsz minden elsötétül és a kórteremben ébredsz föl. ha mázlid van nem fáj és hamar felépülsz de ha nem akkor kellemetlenebb lesz az egész (én mázlis voltam mert a műtét napján délelőtt műtöttek és délutánra már nem is fájt semmi. olyan volt mintha meg se műtötte kvolna leszámítva hogy nem mozoghattam. JA meg addig nem engednek haza amíg hányinger és szédülés nélkül nem tudsz megtenni 3 méter sétát. röviden ennyi de ha akarsz még tudni valamit a műtétről akkor pm
2014. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%
2. vagyok még annyit hogy utána sokkal jobb lesz minden higénikusabb és kényelmesebb lesz
2014. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%

1 es senkit nem szabad megtéveszteni ezzel kapcsolatosan.

A műtét utáni körülményekről is írni kell,csak erről sokan megfeledkeznek .Valóban amit meg kell csinálni az meg kell,de félre tájékoztani az utána való körülményekről senkit sem szabad .Mindenki csak a jó oldalát vázolja ide fel .Vedd fel a kapcsolatot olyan fiukkal akik nem rég voltak műtve,majd leírják neked a valóságot .

Kezdődött ez a lelki traumával,mit is élnek át iulyenkor.

2014. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%
Orvost, mégpedig most azonnal. Lehet, hogy nem kell levágni teljesen a fitymádat, és egy egyszerű bemetszéssel gyógyítani tudják az állapotodat. Most még. Mert ha nem gyógyíttatod meg, akkor ez folyamatosan romlani fog, és ha halogatod, elbúcsúzhatsz tőle.
2014. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudok az orvoson kívül más opcióról.


Nekem régen volt. Nem kell altatás, egy szuri bele és kész, onnantól nem érzel semmit. Fél óra alatt kész volt, után olyan három hétig nem lesz kellemes a merevedés (én 18 nap után rejszoltam először :D), de aztán begyógyul és kész. Állítólag kevésbé lesz érzékeny a makk, de én nem érzem, hogy bármiben is változott volna a szexuális életem.


És nem ciki, nagyon gyakori műtétről van szó.


Nem tudom, az 5-öst milyen trauma érte, biztos benne van a pakliban ez is, de alapból rutinműtétnek számít.

2014. máj. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A korodról is írhatnál,ez meghatározója lehet a műtétnél is .
2014. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok
2014. máj. 18. 18:24
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
5-ösnek: Nem tévesztettem meg senkit az 1. válaszban. Nekem 18-20 éves korom körül műtötték. Nem altattak, tablettában nyugtatót kaptam és folyadékkal dörzsölték be műtét előtt, az érzéstelenítette tökéletesen. "Heg nélküli varrat", ezt írták a zárójelentésre. A kórházban az egyik fiatal ápolónő túl rövid miniszoknyában volt, ezért kemény lett aminek kell és ezért volt némi vérzése a frissen műtött bőrnek. Fiatalabb korban lehet hogy több izgalommal jár, azt nem tudom. Kellően részletes?
2014. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!