Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros, duzzadt a péniszem....

Piros, duzzadt a péniszem. Higiéniai problémák miatt. Ugye nem kell orvoshoz fordulnom?

Figyelt kérdés
Kirándulni voltunk 3 napra az osztállyal, és mindig elhasználták a meleg vizet. És nem igazán tudtam fürdeni. Nem is volt meleg, ezért büdös sem voltam. De pénteken (06.16.) reggel, amikor pakoltunk össze észrevettem, hogy érzékeny a péniszem és viszket. Elmentem a mosdóba megnéztem, és láttam, hogy piros és valami fehér izé van rajta, majdnem az egészet elfedte. Pénteken amikor haza értünk utána egyből megfürödtem alaposan megmostam és kamillás langyos vízzel megmostam. Azóta napjába többször is mosogatom kamillás vízzel és fürdés közben is. 3 napja kezelgetem itthon, most már annyira nem piros, nem is érzékeny, csak néha viszket és még egy kicsit duzzadt. A fitymámat nehezebben tudom hátrahúzni, de semmilyen téren nem okoz problémát. Mire várható, hogy rendbe jön? És jó a kezelés módja?

2014. máj. 18. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell kezelni, ha mégis, akkor napjában csak egyszer.
2014. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha néhány napon belül nem múlik el, akkor kell kezelni. Orvosnál.
2014. máj. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem tudjuk, hogy mi okozza, azt sem tudjuk megmondani, hogy mikorra fog elmúlni. Látatlanban nehéz lenne bármit is mondani, de a tünetek alapján lehet gombás fertőzés is.


"Merev állapotban nehéz lehúzni a bőrt a péniszről. A makk érintéskor fáj, és naponta fehéres-sárgás lerakódás keletkezik rajta. Gombás fertőzés okozza a tüneteket, mely a krónikus gyulladás miatt fitymaszűkületet okozott, ezért nem tudja merev állapotban hátrahúzni a bőrt."


[link]


Otthoni kísérletezés helyett fordulj orvoshoz minél előbb!

2014. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
100%
Magam is utálok orvoshoz járni, ezt előre bocsátom. Most mégis azt mondom, fordulj orvoshoz, az lesz a legjobb megoldás!
2014. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!