Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tegnap egy lány orálisan...

Tegnap egy lány orálisan elégitett ki. Fogazott meg elég durvan rangatta. És azóta a fitymám duzzadt vagyis nehezen tudom lehuzni a makkról. Ez fitymaszűkület? Vagy pár nap után elmúlik ez?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
:D Így jártál.
2014. máj. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek. Köszönöm :)
2014. máj. 7. 23:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem fitymaszűkület...gyulladás, fertőzés, irritáció
2014. máj. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Es ezzel mit lehet tenni?
2014. máj. 8. 03:55
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

Fogazott+rángatott, tehát valószínűleg felszíni hám sérülést szenvedett a makkon lévő bőr (fityma), sőt akár a makk is ( vagy a fitymafék is sérülhetett).

Gombás fertőzés okozhat hasonló tünetet (bár viszkető érzést nem mondtál), próbáld meg néhány napig Canesten krémmel kezelni (szerszám használat után- pl.: pisilés- próbáld megtisztítani, és koszos kézzel ne piszkáld, csak tisztával+ napi friss alsónemű használat). Ha pedig nincs javulás, akkor kellene bőrgyógyászhoz fordulnod.


A fitymáddal volt problémád előtte is? Pl.: masztizásnál megy le- fel szépen, nem szorít? Illetve élesben, használatnál szorító érzésed van?

Ugyanis nem mindegy, hogy milyen mértékű az izgalom foka ( ami egyenlő a nagyobb erekcióval), mivel nekem volt olyan, hogy a lánnyal olyan fokot értünk el, hogy szinte már féltem a szerszámtól úgy megdagadt, és akkor kicsit még feszítő is volt, persze hamar megszoktam a gyakorlatok során vele, de addig ilyen nem volt. Ebből kifolyólag talán nálad is lehet ilyen többlet izgalom- és erekció.

2014. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
aztán felébredtél..
2015. dec. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!