Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Honnan tudhatom illetve...

Honnan tudhatom illetve láthatom magamon hogy vashiányos vagyok ( régen hallotam hogy valamit körömnél kell nézni de lehet hogy nem így van és ha igen akkor mit? ) és milyen kajákban vastartalmúak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Sápadt vagy, fáradékony, hiába alszol elvileg eleget, akkor is álmos vagy szinte egész nap. Ezek az alap tünetek. A körömre azt szokták mondani, hogyha fehér foltok vannak benne, akkor az vitaminhiány, bár azóta hallottam erre cáfolatot, hogy az csak az ütődéstől van. És azt hiszem a spenótban van vas. De egy vérvétel kellene, és vastabletta, mert ha hiányod van, az ételből már nem nagyon pótolható.
2009. dec. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el vért adni, garantáltan kiszűrnek ha vashiányos vagy :)
2009. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A spenótban nincs kiugróan sok vas, ez csak egy régi városi legenda. Vaspótlásra ajánlom a feketeribizkét, és a húsokat.
2009. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!