Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért büdös a combtövem?

Miért büdös a combtövem?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Jön a meleg,és izzad a fenekem + a combtövem elég rendesen.Hónaljam izzadása nem zavar,mert izzadsággátló illata érződik csak. Viszont ha biciklizek vagy megyek valamerre ebbe a melegbe,tehát mozogni kell beizzad a fenekem + combtövem is..ez még nem lenne baj de... FEnekem előbb utóbb S*ggszagú lesz a combtövem meg sperma szagú...ez ellen mit lehet tenni ? NEm maga az izzadás zavar hanem a velejáró szag...

2014. máj. 22. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna mosakodni önkielégítés és wc-zés után :)
2014. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mosdás az fontos, spermaszag csak akkor van, ha sperma került a bőrödre. Az izzadás ellen pedig hintőport használj.
2014. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Nyáron nagyon ajánlott a szőrtelenítés. Maga az izzadság szagtalan (mint a könny), csak a izzadt területen könnyen és gyorsan szaporodnak a baktériumok, és azok büdösek. Ezek a baktériumok sokkal nagyobb számban megtelepszenek a szőrszálakon.


Az alsógatyód ne fecske legyen, hanem boxer, és 100% pamut. A nadrágod is. Mosakodj alul is gyakran, vagy ha erre nincs lehetőség, akkor használj nedves törlőkendőt.


Használj hintőport is.


(A bicajozásnál viszont ezek sem használnak túl sokat, mert az üléstől befülled a combod töve és a feneked.)

2014. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jajj de vicces vagy első kommentelő...Tisztálkodom rendszeresen de combtövem akkor is beizzad a melegben és s combtőnél olyan ondószag vagy ahhoz nagyon hasonló lesz az izzadság...:S
2014. máj. 22. 13:13
 5/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Azt hittem, kamu :)

Ahogy más is írta, izzadástól nem leszel ondószagú, legfeljebb izzadtságszagú. Akkor lehet ondószag, ha volt ott ondó és nem lett jól lemosva, aztán a meleg hatására elkezd szagosodni.

Naponta többször mosakodj meg, használj a combtövedre is valamilyen izzadásgátlót, hogy ne szagosodjon.

2014. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó nem pont olyan de hasonló a szaga...Nem szoktam összekenni magam az ondómmal soha szóval ez kizárt dolog...hogy a combtövem olyan legyen. Kipróbálom a hintőport hátha beválik
2014. máj. 22. 13:28
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja végülis nem ondó szaga van csak olyan ahhoz hasonló izzadtságszaga XD akkor én írtam hülyén sorry
2014. máj. 22. 13:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Esetleg kipróbálhatod a szódabikarbónát a hintőporral keverve, ennek nagyon jó hatása van szagok ellen, nekem az izzadásgátlóm is szódabikarbónás és tökéletes, de ha érzékeny a bőröd vigyázz, figyelj oda ha kipirosodik, fáj akkor ne használd tovább egy ideig, ártalmatlan anyag de erősen lúgos és kicsit marhatja a bőrt.
2014. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Való igaz az ondó szaga átüthet a zacsin is .Ezek szerint már 2 en állítjuk ezt .Erről mindenki meggyőzőzhet ,ha mosakodás előtt kicsit erősebben tapogatja meg a zacsiját .

Azon a részen nagyon sok az izzadás mirigy ,a test váladéka meg nem éppen jó illatú.A fölösleges hőt itt próbálja leadni a test.Laza gatya,mosakodás,hintőpor.Esetleg még befújsz egy kis deót .

2014. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na ugye...tudtam én, hogy nem állítok baromságot,a szaga szinte olyan csak ez nem ondó hanem ondó szagú izzadtság..csak ezt senki nem értette meg xD :D
2014. máj. 22. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!