Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkületre felírt...

Gyugyu85 kérdése:

Fityma szűkületre felírt szteroidos krém használata mellett élhetek-e nemi életet?

Figyelt kérdés
Enyhe szűkületről van szó, igazából eddig sem fájt inkább csak kellemetlen volt. De a fő kérdésem az lenne hogy a partnerre van-e valamilyen hatással?
2014. máj. 26. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

4 hétig semmi szex

kenegesd

2014. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Ilyen kenőcsöt fiatal fiuknak írnak fel,náluk még van remény a javulásra .De ők még nem sexelnek .Nem ártott volna a korod is mellékelni .
2014. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg kell tudni, hogy a baratnod erzekeny-e az ilyesfajta kremekre odalent, de ha szukuleted van, nyilvan nem tul durva, azt azert kezeld ki szepen, legyel ovatos, raersz utana szexelni.

Vigyazz magadra!

2014. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A bőr kortól függetlenül nyújtható (különben hogy a frászba lehetne ilyen gigantikus gyűrűket meg dugókat tenni a fülcimpába pl.?), szóval egyáltalán nem csak kisgyerekek esetén van "remény" a gyógyulásra kenőccsel. Nyilván más a helyzet ha a bőr károsodott és más, ha csak szimplán sose volt kellően tág, és amúgy is mindenki kicsit másként reagál.


A 85-ből azt sejtem hogy akkor született a kérdező.


Mindenesetre azt tudom mondani, hogy továbbra is kend szépen (csak annyit, hogy a bőr beszívja a krémet, ne többet), nyújtsd manuálisan hozzá (pl. előrehúzva és kitágítva tartva a fityma szűk részét, akár két ujj bedugásával ha az megy neked), és mondjuk azért egy ideig kerüld a szexet szerintem is.

2014. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!