Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lassan elérkezünk a szexhez a...

Lassan elérkezünk a szexhez a barátnőmmel.18 évesek vagyunk, de rettegek egy dologtól. Ápoltak vagyunk, semmi ilyen gond nincs viszont rettenetesen félek attól h mit szól ha meglátja a péniszemet. MIt fog szólni?

Figyelt kérdés
Nem túl nagy sőt igencsak kicsinylem. Alap állapot: 8cm hosszú vastagságra oylan 2-3 körül van vékony és kicsi:( Mereven hosszuság 11-12 ,vastagság meg nem mértem 3-4körül lehet gondolom. Mit fog szólni? Én nem szólok mellméretei miatt igy a nomrális ahogy van ahogy látom majd. De hogy ő mit fog az nagyon érdekel. És ez a max amit mértem szóval ebből azért le kell számolni valamenniyt, tövig nem megy ugysem be. Bocs a fura megfogalmazásért.
2009. dec. 30. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, nem a méret a lényeg! Ha odafigyelsz a párodra, akkor nem azzal lesz elfoglalva, hogy milyen. Ne görcsölj olyan dolgon, amin úgysem tudsz változtatni, inkább hozd ki magadból a maximumot, és nem lesz semmi gubanc.
2009. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ez nagyon kevés nem? Meglátja , és azt gondolja magában, hogy úristen egy kölyök pénisz...vagy baba már ha rosszabbra gondolok...Én mindent megprobálok. Válaszoljatok erre is pls
2009. dec. 30. 20:58
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

èn ezt a méretet elég átlagosnak látom. Ha túl nagy azért nem jó mert fájdalmat okozol neki, és egyáltalán nem fogja élvezni a sexet.volt olyan pasim akinél rettegtem az ágybabújástól mert szinte mindig fájt, annyira vastag és nagy volt neki.

De ez amit leírtál átlag méret. Attól rettegj inkább hogy korai magömlés vagy késöi, mikor pikk pakk befejezed vagy csak reszelgetsz szinte órákig.

2009. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, attól, a barátnőd nem vonalzóval/mérőszalaggal fog készülni arra az estére. Ha mégis, akkor menekülj! ;-)

Valószínűleg nem fogja lemérni és nem fogja számolgatni, mennyit tudsz bedugni belőle. Az alapállapot egyébként se érdekeljen, mert jó esetben rég nem "alapállapotú" leszel, mire odakerül a sor. Ő meg örülni fog annak és valószínűleg inkább arra fog koncentrálni, hogy ne fájjon neki, nem arra, hogy mekkora méretekkel rendelkezel.

2009. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igen , mire oda jutunk nem alapállapot lesz valószinűsíthetően, csak mégis ez a méret kicsi és vékony szerintem és mivel ennek kb háromnegyede az ami "bejut" vagy 80%a ugy mégkevesebb. ÉS idegesít remélem nem lesz semmi gond akkor. Kösz a válaszokat!
2009. dec. 30. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:
a háromnegyed 75%. a 80% az több nála
2009. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell izgulnod semmitől! Nekem is kb ekkora a szerszám, én is nagyon paráztam attól, hogy uristen mi lesz ha meglátja, ha kicsinek fogja tartani, ha ezért el fog hagyni, stb...

De amikor odaértünk, ő volt az aki megnyugtatott, hogy neki nem ez számít!

Amugy is, a puciban maximum 5 cm mélyen vannak azok a részek, amelyek ingerlésével lesz a lányoknak jó!

Szóval ha csak a makkodat teszed be is sok mindent elérhetsz! És nem az számít, hogy mekkora, hanem hogy hogyan használod! Ha nem úgy akarsz vele lefeküdni, hogy végre kefélünk, 2 perc alatt elintézem, mert már jó nekem, ő meg oldja meg ahogy akarja, akkor nem lesz jó!

De ha mindent megteszel azért hogy neki jó legyen, akkor viszonozni fogja ezt neked!

2009. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató választ! Hát kiváncsi leszek rá:D
2009. dec. 31. 09:54
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"lassan elérkezünk a szexhez"

én ezt ugy értelmezem,hogy figyeltek egymásra,szeretitek egymást,és tényleg lassan haladtok a szeretkezés felé..ha ez így van,akkor nem fog foglalkozni a méreteddel,ugyanis szeret...ne addój e miatt,beszéljétek meg esetleg...ha meg szűz a lány,akkor meg végképp nem kell aggódnod,mert olyankor még jobb is ha kicsi:)

ne aggódj és sok sikert neked!!

2010. jan. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hali!


Előttem hozzászólónak teljesen igaza van, és az ilyesmit igencsak csodálatraméltónak tartom. Fontos, hogy odafigyeljetek egymásra, hogy nyugodt környezetben, egymásban maximálisan megbízva éljétek meg az első közös szerelmi együttléteteket.

Egy fontos alapszabály: A szerelemben és a szexben mindent szabad, ami neked és a párodnak jó. De hogy ez így is maradjon, ahhoz alapfontosságú a bizalom és a kommunikáció. Ha valami nem jó, (ezt beszéljétek meg előtte) inkább mutassátok meg egymásnak, hogy mi az, ami JOBB, mint az, ami nem jó. (Ha ugyanis azt mondjátok egymásnak, amikor valami nem olyan kellemes, hogy nem jó, azzal elvehetitek egymás önbizalmát.) De ha valamit valamelyikőtök nem akar, azt ne erőltessétek. Majd legközelebb átbeszélitek, miért is nem.


Lassú ráhangolódásként PETTINGeljetek! Azzal is hozzászoktatjátok magatokat, egymást a testi érintkezéshez. Legyetek KREATÍVak! Lassan ezt azt próbáljatok ki, kölcsönösen, bátran. Ha meg nem tetszik vmi, mdom nem kell erőltetni, de inkább mutassatok helyette vmi más alternatívát, ami jobban bejön!

Először használjátok az érzékeiteket! Tapintás kézzel, érintés orral, ajkakkal, állkapoccsal, ujjbeggyel, tenyéréllel... stb. Rengeteg ötlet eszembe jut, mit lehetne itt csinálni.

Közösülni csak akkor közösüljetek, ha ő is úgy érzi, te is úgy érzed, lelkileg készen vagytok rá. Csak feltételezem, hogy mindketten szűzek vagytok még, ha igen, akkor légy különösen nagyon "nyugodt" (paradox tudom, de akkor is...), türelmes, finom, gyengéd, figyelmes vele, akkor neki se lesz olyan kellemetlen, ha ez az első.


Az eddig leírtak alapján egyébként irigylésre méltó párnak tartalak titeket. Ritka manapság az ilyen, sajnos. Mióta vagytok együtt?



Ami meg a méreteidet illeti, ne aggódj!

Tudod kedves Kérdező, hány fiatal képzeli azt, hogy neki pont nem jók a méretei!? (Fütyihossz, kerület, szélesség-vastagság petyhüdten és mereven) Vonalzóval méricskélik a sajátjukat, más srácokét lesik vetkőzés/zuhanyzás/öltözés közben viszonyítási alapot keresve, hogy összemérhessék a magukéval. Pedig a 2009-12-30 23:18-as hozzászóló nagyon jól leírta, a "G-pont" eléréséhez 5 centi is elég... Ha meg túl hosszú a bré, akkor meg senki nem érez semmit, meg feljebb már nincsenek idegvégződések.

Úgyhogy ne aggódj, nó para! Pont jók a méreteid, és ha működik minden, a cerka is áll, sőt úgymond... "eleven", akkor semmi baj nem lehet. :-)


Bár nem tudom, megvolt-e már a nagy alkalom,... (ha már igen, úgy gratulálok, és remélem, talán néhány tippel akkor is sikerült gazdagítani ötlettáradat,) ...de azért érdekelne, hogy most hogy álltok? Hol tartotok perpillanat?


Üdv: EE

2010. febr. 3. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!