Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Viszket a makkom és megráncoso...

Viszket a makkom és megráncosodd rajta a bőrfelület és apró piros pontok vannak rajta mi és mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
mit tegyek?
2014. máj. 29. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Kis gombásodás is lehet,és száraz a bőrfelület.

Canesten oldat,Neogranormon kenőcs .

Nem írtad a korodat,igy csak ennyit tudtam válaszolni .

2014. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok és kb 2 hónapja voltam nővel fürdőbe járok rendszeresen lehetséges hogy ott kaphattam el?

ha ezeket a krémeket használom végleg elmúlik?

2014. máj. 29. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szifilisz is lehet. Menj orvoshoz.
2014. máj. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akarmi lehet ez, nyilvan valami ferto, mielobb nezesd meg orvossal. Sokszor ezek ugy mukodnek, hogy az ember nem akar orvoshoz menni, mert minek, mert kinos, meg ugyis elmulik...

Aztan tenyleg elmulik, mint a szifilisz, sok mas ferto is olyan, hogy elmulik. De par honap vagy het utan megint elojon, akkor mar megerosodve.

Es akkor nehezebb kiirtani, mintha az elejen egybol mentel volna, hogy megmutasd.

Vigyazz magadra, ne hagyd, hogy elhatalmasodjon rajtad barmilyen ferto! Menj orvoshoz!

2014. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és milyen szakorvost keressek fel?
2014. jún. 2. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!