Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szexuális vágyfokozó kapszula/...

Szexuális vágyfokozó kapszula/tabletta bármi férfiaknak? 42F

Figyelt kérdés
Hónapok óta alig kívánom a szexet,pedig egy gyönyörű fiatal barátnőm van. Sokat dolgozom,ráadásul fizikai munkát végzek ami szellemileg is megterhelő. Nagyon kellemetlen ez nekem, mert szeretem, de szexuális késztetést nem érzek iránta. Az önkielégítéshez sincs már kedvem. Vettünk Ginseng ampullákat 10db napi 1-et kell meginni, valamelyest a fáradságomon enyhített, többet is eszem, de a szex nem változott. Ötletek? Lehetőleg recept nélküli gyógynövényes,természetes dolgok érdekelnének. Még a tesztoszteron fokozóra gondoltam, hátha az a gond.

2014. máj. 1. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kapszulák helyett javasolom, hogy kezdjél el edzeni, és váltófürdőt venni. Ezzel több legyet is ütsz egy csapásra. A szexuális aktivitásodon kívül az erőnléted is javul, ráadásul ki is nézel valahogy a fiatal barátnőd oldalán.
2014. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Edzeni semmiképp sincs időm heti 5-6 napot dolgozom 10-12órában nehéz fizikai munkát. A súlyommal semmi gond, sőt, szikár vékony testalkatú vagyok,mintsem kövér. A váltófürdő alatt mit értesz? Hideg meleg?
2014. máj. 1. 20:18
 3/15 anonim ***** válasza:
amúgy bocsi a kérdésért, de... amúgy nem lánynak adtad ki magad eddig? VAgy mással keverlek ezek szerint? Hmm.. volt egy hasonló nevű lány.. bár lehet te voltál az.. na mindegy..
2014. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem adtam ki magam lánynak, ez a barátnőm GYK profilja.
2014. máj. 1. 20:47
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez is gond ferfi vagy ferfi profilod legyen
2014. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem szoktam használni soha ezt az oldalt, csak most kíváncsiságból feltettem a kérdést. Sajnálom, hogy teljesen mással vagytok elfoglalva.
2014. máj. 1. 21:49
 7/15 anonim ***** válasza:

nem vagyunk mással elfoglalva hanem kérdésedre válasz komtekben van

ha férfi vagy férfi legyél

ne csajod. ha nő vagy meg nő legyél

2014. máj. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A sok munkában ki is fáradhatsz, ezért nem ártana feltőltenia szervezetedet vitaminokkal, ásványi anyagokkal.A ginzengnek is van potencia növelő hatása.A férfi és női libidót, szexuális vágyat növeli a maca növény kivonata.Az L-arginin keringést javító hatása miatt ott is hat.Mindezek természetes anyagok,de csak minőségit és egy gyártótól érdemes beszerezni, mert úgy még egymás hatását is fokozzák. Sok sikert!
2014. máj. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kizárólag gyógynövény boltban vesszük az ilyen termékeket. Ginsenget rendszeresen szedek, macát próbáltam, de nem volt túl hatásos.
2014. máj. 2. 08:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia!8-as vagyok.Sajnos a gyógynövény boltban, de még a gyógyszertárban se mindig kapsz minőségi dolgokat.Ezt nem egy vizsgálat igazolta.A másik, hogy a hatóanyag mennyiséget és a mellette lévő egyéb összetevőket is érdemes megnézni.Az se légyegtelen, hogy van-e mögötte orvosi háttér, ahonnan segítséget, tanácsot is lehet kapni és nem csak egy eladó, aki esetleg semmit sem tud róla.
2014. máj. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!