Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van rövid...

Fitymaszűkületem van rövid fékkel, szex közben ha felfelé (fuggolegesen) áll a bré akkor semmi gond, ha viszont lefelé akkor szorító érzést érzek, a makk alatt szorul meg a fityma közvetlenul, elég lehet ha csak a fékemet műttetem meg?

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem lenne elég, mert a szűkület attól még fenn állna és a makk mögött akkor is megszorulna.
2014. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Nézd menj el urologushoz vele,mond el mindkét gondod,és majd szépen megbeszélítek a továbbiakat,mivel tudsz sexelni,akkor enyhe lehet a szükület,tehát nem kell metélni,egy kisebb beavatkozás elég lenne,és akkor a kettőt egybe meg tudnák csinálni.Minnél előbb menj el dokihoz vele,ha diák vagy még akkor használd ki a nyarat erre az időre.
2014. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A doki korulmetelest javasolt, meg ugye mellette a fék eltavolitasat...

Na most mivel szexelni tudok ezért gondoltam csak a feket eltavolittatni ugyanis amiatt is fokozodhat a szukulet!

2014. jún. 8. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Én nem mennék bele a teljes körülmetélésbe. Vannak rossz oldalai is annak. Lehet, hogy egy másik orvossal is meg kellene nézetni. Korodat megírod?
2014. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

21 vagyok


Na ezaz! Ensem akarom a metelest, ezert hajlok afele amit irtam :)

2014. jún. 9. 08:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljes korulmeteles KIZART, hogy kellene neked. Biztos, hogy megoldhato ez civilizalt modon is. Keress normalis orvost, aki nem csak azt az egy modszert alkalmazza, amit a barbar sivatagi nepek.

A fekatvagast nem fogod meguszni, csinaltasd meg, mert szex kozben fog szakadni, az meg rossz lenne.

2014. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írod sexelni tudsz és nem mi olyan komoly a szükület akkor keress fel másik orvost és vizsgáltasd meg magad és hallgasd meg ő mint mond és ha ő is metélése hozná fel,akkor mond el ez az amit véképp el akarsz kerülni,tehát más megoldást szeretnél és akkor majd elmondja még mik vannak.
2014. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!