Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az igaz hogy ha napozok akkor...

Az igaz hogy ha napozok akkor utána jobban fog lógni a herém? Vagy mitől lóg (van amikor kicsi lesz és feljön, és van amikor meg lóg) ezt lehet valahogy szabályozni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

A tested szabályozza attol függően h menyi hőre van szüksége, ha fázik felmegy, ha mele van lemegy :D

ezért is hasznosabb laza boxer szabad höszabályozás

2014. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért is van a testeden kívül, és nem belül.
2014. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te erre úgy sem tudnál mindig figyelni,ezért megoldja a természet .
2014. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet. Ha meleg van lóg, ha fűzik a testedhez húzódik. Ergo ha süti a nap és meleg van, lógni fog amennyire csak tud. De pl. ha megfigyeled akkor is lóg ha lázas vagy. Vagyis egy fiú pontosan tudja hogy mikor lázas. Mondjuk nem tudom, hogy serdületlen fiúknál is így működik-e, valszeg igen, de akkor még nem foglalkoztatott az, hogy mennyire lógnak a heréim.


én egyébként szeretem ha lógnak, akkor lehet velük játszani igazán

2014. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*fázik
2014. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

volt is egy ilyen reklám pár éve


[link]

2014. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!