Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves fiú vagyok, kicsi az...

14 éves fiú vagyok, kicsi az intim testreszem. Nyugalmi állapotban 2-3 cm izgalmi állapotban kb 6 cm. Évek óta egy centit se nő kb kilenc éves korom óta ekkora. Vagy 8. Ezzel van probléma?

Figyelt kérdés

2014. jún. 14. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel probléma! Lehet, hogy egy kicsit későn érő vagy, de biztosan meg fog nőni, csak légy türelemmel!
2014. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14 éves vagy? Még kb 8-10 évig fejlődik a szervezeted. Majd 24 évesen kezdj el aggódni, ne most, kiskamaszként.
2014. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen magas vagy?

Van fanszőrőd már és ha igen mióta?

Spermád vagy előváladék van már?

Apukád magassága?


Valóban még fejlődni fogsz,csak azért fontos hogy válaszolj a kérdésekre,mert nem mindegy hogy 14 évesen alacsony vagy magas fiúnak,esetleg átlagos magasságúnak számítasz,hiszen egy 150 és egy 170 cm magas fiúnál is másképp néz ki az a merev 6-8 cm.


És a fanszőr átlagos fejlettségű fiúknál már 12-13 éves korban van,akinek ennél később szokott lenni,arról már biztosan tudni lehet hogy későnérő.



Még nincs semmi gond,még csak ezek után fogsz igazán fejlődni.

2014. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Van még pár fontos amit jó ha tudsz van a férfiaknál a vér és a húspénisz,vérpénisznek hívjuk akiknek igen kicsi ha ernyedt a pénisze de ha áll sokszorosára nő(tehát akár 4-6 cm ha nem áll és ha áll akkor 15 cm-re megnő),aztán húspénisz amikor ernyedten is nagy,ha áll akkor meg pár cm-t nő(tehát ernyedten akár 10-12 cm és ha áll akkor ebből 15 cm lesz)


Mivel még igen fiatal vagy nálad lehet hogy még csak most fogsz fejlődni,de az is lehet hogy vérpéniszű vagy,ezt csak az idő fogja eldönteni.

2014. jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as kérdező: van fanszőröm előváladék kb 160 cm körül vagyok talán kicsit tobb apukam egy fejjel nagyobb mint én.
2014. jún. 17. 13:20
 6/11 A kérdező kommentje:
Es meg volt a kerdesben hogy miota van fanszőrom kb 2 éve
2014. jún. 17. 13:21
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor te teljesen normális ütembe fejlődtél,későnérő nem vagy,hiszen már 12 évesen elkezdtél szőrősődni,és valószíűleg alacsony sem leszel,hiszen apukád magasabb nálad és a fiúk kb olyan magasra vagy magasabbra nőnek mint az apjuk.


Túl magas még nem vagy,a 160 cm még nem valami magas,de mivel mondtad lehet nagyobb vagy kicsit,így akár 2-4 cm is számít.


Szerintem arról van szó,hogy neked az intim rész kb 15-16 éves korodba fog fejlődni igazán,akkora fogsz nagyot nyúlni,lehet akár 176-180 cm magasra és akkor fog majd fejlődni a péniszed.


Az előváladék is már jó jel,szerintem amit nyúlni fogsz a péniszed is megnő.


De mint írtam lehet vérpéniszed van,tehát ha elkezdesz fejődni akkor majd mereven fogod a lényeges változás észrevenni.


Nyugi,nincs semmi baj,még fiatal vagy,biztos fogsz fejődni.De figyeld hogy van e változás.


Mereven mégegyszer mérd meg hogy most akkor 6 vagy 8 cm!

A pénisz tövétől kell a pénisz végig tenni a vonalzót.



Jól mérted?

2014. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerencséd hogy apád magas,


mert ha 170 cm alatt lenne akkor megszívnád az életet ugy mint én


én leálltam a növésbe 14 éves koromba mert apám alacsony

énis az lettem, péniszem is kicsi.


170 cm magas


14 cm pénisz

2014. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :-) es jol mertem
2014. jún. 21. 10:59
 10/11 anonim ***** válasza:

8/9 50%-osnak üzenem:


ne légy annyira elkeseredve!Más sokszor írtad hogy ez mennyire zavar téged.A 14 cm is már az átlaghoz tartozik,keress magaságban hozzád illő lányt.

2014. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!