Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét?

Fitymafék műtét?

Figyelt kérdés

1 varrat nem akar kiesni, mintha be lenne ragadva vagy nemtudom, 34 napos..

mit csináljak? próbáljam meg én kiszedni magamnak?


2014. jún. 14. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem lassan két hetes és még az összes varrat bent van. Szerintem ne piszkáld magadnak, ha nagyon zavar kérj egy kontroll időpontot az orvosodtól.


Megkérdezhetem neked milyen volt a seb 10-11. nap környékén? Mert nekem feltűnően pirosabb élénk vörös az egész seb, néha enyhén viszket is, és nagyon érzékeny, kellemetlen hátrahúzni a bőrt is. Az orvos azt mondta ez normális, illetve a megdagadt sebes bőr felület is lefog menni.


Neked volt ilyen? Szexhez használható már a műszer 30 nap után? Előre is kösz a válaszokat:D

2014. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menjél vissza oda,ahol műtöttek .Ez a legjobb megoldás .
2014. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Engem kb 40 napja műtöttek ugynezzel. A kb 5-6 varratból még 5 bent van, és nem tudom mit fogok csinálni ha nem esnek ki, ugyanis külömböző okok miatt most nem tudok visszamenni orvoshoz, és egyenlőre nem sok jelét tapasztalom hogy kiesnének.


Megkérdezhetem hogy milyen fajta varratokat kaptál? Nekem ilyen damilszerű átlátszó varratokkal varrta össze a doki a sebet.

2014. jún. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked nincs ilyen bőrcsomó a fitymádon a fék helyén? mert engem az idegesít (15 napos), és nemtudom lefog e majd menni...
2014. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. De van. És sztem meg is fog maradni.
2014. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!