Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az orvosom azt mondta kardiózz...

Az orvosom azt mondta kardiózzak, hogy jobb legyen az állóképességem stb. Félek 1-2 dologtól, mit tegyek? (leírásban bővebben)

Figyelt kérdés

Attól félek,hogy ha kardiózok,akkor még ennél is jobban le fogok fogyni. Úgy terveztem,hogy Péntek Enikő tornáit fogom csinálgatni,ameddig bírom és jól esik és előbb-utóbb végig menni fog.(Mármint a 40 perceseket amik fent vannak youtubeon)

Egész nap,ha akarom,ha nem,nincs meg a kalóriabevitelem sem,mert nem mindig tudok annyit enni,de néha éhes sem vagyok nagyon. És félek attól,hogy mellről is le fogok fogyni.. Így is örülök,hogy van egy nagyon kicsi.. Mit tegyek?



2014. máj. 19. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz fogyni, akkor annyival több kaja kell, mint amennyit elhasználsz az edzésekkel. Így nem leszel kalória mínuszban. Ha más nem akkor legurítasz egy tömegnövelőt, az könnyen megy és meglesz a beviteled.

Ha fogysz, akkor mellről is fogysz, nem lehet irányítani a fogyás helyét. Nem tudod szabályozni, hogy honnan menjen le.

2014. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 *Glissade* ***** válasza:
Tanulj egy kicsi edzéselméletet táplálkozással egybekötve és akkor rájönnél, hogy értelmetlen dologtól rettegsz;)
2014. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért gliss? Szerinted nem fog fogyni, ha kalória mínuszban lesz? Akkor miért is értelmetlen?
2014. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Andi80018 ***** válasza:
Miért, egyébként mi a bajod, amiért dokinál voltál? Persze, hogy le fogsz fogyni, ha amúgy is keveset eszel, és még rákardiózol. Ennyi kell normálisan, gondolom azért is rossz az állóképességed, mer nincs elég tápanyag. Ja, a tömegnövelő jó ötlet.
2014. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 *Glissade* ***** válasza:

Igen, de:

Nem biztos, hogy kalória minuszban van.


Ha mégis kalória minuszban lenne a sport hatására megjönne az étvágya is és végre rendeződhetne az étkezése.


A mellből fogyás miatti rettegést pedig csak rinyálásnak látom.


Kérdező, kezdj el nyugodtan edzeni, minden jó lesz ês ne rinyálj a fogyás miatt!

2014. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 *Glissade* ***** válasza:

Ill. Nem lenne rossz tudni mit is jelent a cardió;)

Mert Péntek Enikő szerintem nem cardiót tart..,

2014. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát,annyira nem vagyok jártas,de azt tudom,hogy a futást,és olyan mozgást végzek,amitől felmegy a pulzusom,az kardió,nem?
2014. máj. 19. 20:20
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy lesz vele étvágya is. Szóval lehet kalória mínuszban, ha nem eszik eleget.

Másodsorban meg mindegy, hogy kardio vagy nem, mert az erősítő torna is használ el kalóriát és azzal is lehet mínuszban. Ha pedig fogy, akkor mellről is megy le. Mert ott is van zsírszövet. Ezt nem lehet elkerülni. Szerinted a fitness csajoknak miért van szilikon melle. Azért, mert semmi nem marad belőle a diéta végére! Mármint a rendes mellből.

2014. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 *Glissade* ***** válasza:

Igen, de az aerob is megdobhatja a pulzus:)


Monoton közepes/ alacsony intenzitású futás/ séta= aerob


Sprint, vagy gyors futás= Cardió

2014. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És hogy ha először szálkásítom azokat a részeket és utána kezdek el kardiózni?
2014. máj. 19. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!