Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy borsószemnyi kis gömböcské...

Egy borsószemnyi kis gömböcskét tapintottam a bal herém alatt. Ez baj lehet?

Figyelt kérdés
Már 2 napja folyamatosan tapintható egy kis gömbölyű valami a bal herém alatt. Picit fáj is, Félek attól hogy hererákom van. Mit tudok tenni? Mikor menjek orvoshoz?

2014. jún. 18. 10:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Alhasi fájdalom is jelentkezett.
2014. jún. 18. 10:21
 2/4 anonim ***** válasza:
En nekem is van olyasmi,nem tudom megyek e orvoshoz.. a biztonsag kedveert ..
2014. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feltétlen menj el orvoshoz, nekem megfájdult a bal herém és igaz vártam 2 hetet, nagyon bántam, mert hererákom lett, már tul vagyok a mütéten, de beszürödött a hasi nyirokcsomokba is.. Ne ijedj meg, de feltétlen menj el orvoshoz, lehet neked csak gyulladásod van, vagy valami kis lényegtelen dolog, de ne halogasd. Urologushoz kell menned, beutaló nélkül is mehetsz. Hangsulyozom, biztos neked nincs komoly problémád, de nézesd meg.
2014. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet ondóvezeték,vagy mellékhere,ha nem fájna akkor ezt mondom.


Egy kérdés,nyomkodod ezt a kis gömböcskét?

-Ha igen akkor lehet ettől fáj.

Ha nem érték hozzá,nem piszkátad (mert sokan ha kitapintják addig piszkálják nyomkodják hogy aztán megfájdul)és attól fáj akkor lehet akár egy gyulladás is.


Urologiára nem kell beutaló és fiatal korú is mehet egyedül vizsgálatra,a helyi kórházba ingyenes és csak a rendelési időt kell megnézni és elmenni rá.

2014. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!