Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 éves vagyok legyetek...

12 éves vagyok legyetek szivesek válaszolni, a jobb heremen tapintottam kis csomót a szélén néha nagyon kicsit fáj, mintha fekete lenne miez, hererák?

Figyelt kérdés
Parazok pls segitsetek

2012. febr. 5. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Te látod a herédet? De ha a bőröd fekete, akkor mosd meg.

2012. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
magán a herén vagy a tetején, alján?
2012. febr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz, ha nagyon aggódsz! Neki ez a munkája, és csak emberként tekint rád. Nem ciki!
2012. febr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell pánikolni.

Valószínű csak mellékhere duzzanat.Hormonális eredetű.

Nekem is volt ilyen, ennyi idős koromba.


A ráknál a csomó mindig a herén belül van, és nem fájdalmas.

Úgyhogy nyugalom!

Ha túl sokáig, hetekig ott lenne, nézesd majd meg.


Üdv.

2012. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Hát nekem volt hererákom 2 éve és nem a herén belül van mindig. És nekem fájt is. Lehet nekem nem is hererákom volt?? OMG...
2012. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A rosszindulatú daganat csak akkor fáj ha valamilyen ideget nyom(érint),minden más esetben fájdalmatlan.

Az esetek többségében fájdalmatlan csomóként kezdődik.

Nézz utána OMG!

Én is voltam rákos.

2012. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor olvasd vissza a HSZ-ed és értelmezd. Én nem kötekednék, ugyanis igazad is lehetne, ha nem tényként állítanál dolgokat. De te tényként írod, hogy: "A ráknál a csomó mindig a herén belül van, és nem fájdalmas."->Na ez így nem igaz. Tudod...hülyeségre, hülyeség a válasz.


Úgy igaz, ahogy másodjára írtad. Egyébként kevesen jártak annyira utána a betegségüknek, mint én. De látom, csak kötekedni akarsz, úgyhogy: ,,l,,

2012. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

12évesen a hererák baromi ritka, a gyerekeknél a leukémia a leggyakoribb rosszindulatú megbetegedés.

Csóró gyereket próbálom megnyugtatni,mivel 100% hogy semmi baja, csak hormonálisan megdagadt az egyik mellékheréje mivel éppen pubertál.

Tudom mert én is voltam 13évesen ugyanezekkel a problémákkal urológusnál.(mellékhere duzzanat, fájdalom)

Nemhogy megnyugtatnád, csak felizgatod szerencsétlent!


Amúgy meg nem én kezdtem kötekedni!

"Lehet nekem nem is hererákom volt?"

Hülye!

2012. febr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!