Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastia műtét után mi a...

Gynecomastia műtét után mi a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Engem hamarosan megműtenek emiatt és kicsit parázok.

2014. jún. 18. 11:17
1 2
 1/12 anonim válasza:

Üdv! Sajnos tapasztalattal nem rendelkezem, de ha lehet 1 intim kérdésem, akkor megkérdezném, hogy hány éves vagy, s milyen panaszaid voltak pontosan?! Nekem is valószínűleg ilyenem van.. :(

Jobbulást, üdv!

2014. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
43%

Nyilván már túl vagy a rajta, tehát vannak tapasztalataid. :) Azért én leírom az enyémeket, mert mikor én készülődtem, nem volt egy épkézláb írás sem, ami gyakorlati tippeket, valós támaszt nyújtott volna.

Nekem a múlt héten csinálták a műtétet. Én is nagyon izgultam előtte; ugyan mindennapos rutinműtétről van szó, mégis bujkál az emberben a kisördög a lehetséges szövődmények miatt.

A kivizsgálások, labor és UH után lassan eljött a műtét napja. Ahogy megérkeztem a helyszínre, 1 órán belül már a műtőben voltam. - Gondoljon valami szépre, mondta az altatóorvos, onnantól kezdve kikapcsolták az adást...

Ébredés után volt egy kis fájdalom, ezzel számolni kell, a mellkasomon pedig ott feszült a kompressziós mellény. Ezzel volt egy kis probléma: túl szorosra húzták felül, így hónaljban rettenetesen bevágott, kidörzsölt. Az első kötéscseréig nem mertem hozzányúlni, lazítani rajta. Ez jobban fájt, mint maga a seb, vagy a műtéti terület.

Másnap haza, pár nap kímélet, zuhanyozni nem szabad, legalábbis felül. Komoly kihívás egy villany felkapcsolása, vagy egyéb rutin feladatok, különösen nehézkes, a nagydolog után a hátsódat rendbe tenni. :)

Ezek a legnehezebb napok, könyved, filmeid, játékaid (PS, XBOX) legyenek, ezek enyhítenek valamit ezekben az időkben.

Eltelt lassan öt nap, elautókáztam a klinikára problémamentesen, kiszedték a varratokat, a seb eddig szépen gyógyul, viszket, ez jó jel. már zuhanyozni is lehet, segítséggel és egy kis hozzáértéssel míg tisztálkodsz, valaki ki tudja gyorsan mosni a mellényt, különös tekintettel a hónalji részre, ez rettenetesen be tud büdösödni.

Napról napra jobb lesz, egyre jobban működsz majd.

Remélem segítettem, ha neked már nem is, valakinek, aki majd egyszer idetéved.

2015. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Na - kedves kérdező - most 2021-ben hogy-megvagy? Számolj be róla, hogy milyen érzés elhalt mellbimbóval élni?


Egy életre elvesztettél egy boldogító érzést, mivel kompenzálod? Alkohol, cigi, drogok, túlzabálás? Esetleg már az öngyilkosságon jár az eszed, mert soha nem lehet már egészséges szerelmi kapcsolatod?

2021. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Utolsó! Elárulnád miért szólod le minden egyes hozzászólásoddal ezt az eljárást?

Átélted esetleg és nem vagy elégedett az eredménnyel vagy miért szidod ennyire a műtétet és azt aki megcsináltatja ?

2021. nov. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4-es troll is elárulja, hogy miért zavarja ennyire, hogy valaki végre kipakolja az internetre az elhallgatott igazságot? Bármelyik plasztikai sebészet hivatalos ismertetőjét megnézzük, csak a legfontosabb információ van elhallgatva mindenhol:


Ez a műtét maradandóan károsítja a páciens szexuális egészségét. A mellbimbó a műtét folyományaként elhal!


Az áldozatok évekig szégyenlik a dolgot (pláne azok akik még fizettek is ezért), és mikor végre összeszedik magukat és kártérítésért folyamodnak akkor porig alázzák őket.


A műtéthez sehol nem íratnak alá bizonyítható "informált beleegyezést" arról hogy a páciens melle funkcionálisan csonkított lesz a műtét folyományaként. Utána még a páciens fejére írogatnak papírokat a pszichiáterek és a pszichológusok. Mikor az áldozat rájön hogy megtámadták az emberi méltóságát - már késő. A csalók ellen még csak vizsgálati eljárás sem indult, őróla pedig meg már aktát írtak a "szakértők" - hogy "elmebeteg".

2021. nov. 4. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5

Jó ember, én nem troll vagyok, hanem komolyan kérdeztem, hogy honnan veszed ezeket az infókat. Saját tapasztalatból vagy ismerősé? Komolyan kérdeztem. És nem, nem azért mert pártolom a műtétet, hanem mert szimplàn csak érdekel. Én pártatlan vagyok, nem vagyok egyik oldalon sem, szóval nem kell mindenkiben az ellenséget látni....

De ahogy látom olyan szinten vagy paranoiás, hogy persze, hogy leszavaz sok ember...

2021. nov. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az infók közeli hozzátartozótól származnak, hitelesek és könnyen utána lehet járni az igazságnak, ha az ember már tudja, hogy minek kell utánanéznie.


(Az meg nem paranoia, hogy az ember gyanakvó egy pszichopatákkal tele világban - hisz a káderezés céltudatosan zajlik. Renner Erika ügyében is egy köztiszteletben álló orvosigazgatót ítéltek el, de az is csak azért sikerült, mert életveszélyeztetésnek minősítették a túl erős alkáliával végrehajtott intim-szőrtelenítő kezelést.)

2021. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Értem.

Én csak azért kérdeztem, mert sajnos nekem is találtak ilyen csomót. És figyelembe veszek minden eshetőséget és lehetőseget.

2021. nov. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A gynekomastia nem "csomót" jelent, hanem teljesen egészséges, női jellegűre megnagyobbodott mellet férfi nemű személyen. (Lényegében egy kisebb mértékű interszexualitást jelent.)


Aztán az meg mit jelent hogy "csomót" találtak mások? A "csomót" elsősorban a mell tulajdonosa tapintja ki először. Férfiaknál pedig nagyon ritka dolog a mellrák. Gondolom a csomó csak az egyik felén van. Arra van kivizsgálás, hogy rosszindulatú daganat-e vagy sem. A mellrák teljesen valószínűtlen egy fiatal férfinál, de ha mégis az, akkor onnantól szakorvos mondja meg, hogy mi a teendő.

2021. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előszőr magamon tapintottam ki, majd orvosok találtàk meg. Egyébként küldhetnél valamilyen linket a te állításaidról, mert valóban érdekel, hisz hozzájárulna a döntésemhez is. Az, hogy ezt meg azt mondod, az még csak egy vélemény, nem tény.

Ne vedd kötekedésnek, de valóban érdekelne valamilyen konkrét forrás ahonnan származnak az információid, ugyanis állításod szerint "könnyen utána lehet járni az igazságnak, ha az ember már tudja, hogy minek kell utánanéznie."

2021. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!