Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tarthatom tisztan es...

Hogyan tarthatom tisztan es szagmentesen a peniszem ha olyan helyen vagyok ahol nincs zuhanyzasi lehetoseg?

Figyelt kérdés
A baratnommel par napra satorozni megyunk es biztos h megfogom kivanni. A kerdesem az h ilyenkor hogy tartsam tisztan a peniszem? Nem lesz zuhany lehetosegunk. Esetleg a noknek arult.intim torlokendo?

2014. jún. 18. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem az a legjobb ötlet. De pár napig nem fogtok fürdeni? Nézzeték valami lehetőséget azért a tisztálkodásra, ha szexelni is akartok akkor főleg (és nyilván akartok).
2014. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
viszel palackba vizet, meg vmi tusfürdőt (gondolom azt úgyis vinnétek) és szépen el lehet azt intézni.
2014. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van intim spray,van szagtalan nedves törlőkendő kimondottan az intim részekre,ha nincs zuhany,de van csap,vagy máshonnan tudsz vízhez jutni akkor is meg tudod azt mosni és jobb is ha megmosod,mert szmegma rakodhat le.
2014. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én biztos nem engedném a pasimnak, hogy úgy tegye belém a farkát, hogy napok óta nem érte víz és szappan, akármennyire is szeretem. Semmi nem pótolja a melegvizes szappanos tisztálkodást! Legyél már igényes és vidd olyan helyre a barátnődet, ahol alap, hogy van tisztálkodási lehetőség!
2014. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!