Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki nem tud segíteni hogy...

Valaki nem tud segíteni hogy néha miért nem áll fel a péniszem? (képekkel)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és egyszer már voltam egy lánnyal, akkor ő jót vigyorgott, de félek hogy a későbbiekben gondot okozna.

Pedig megnő és meg is keményedik, de nem akar felállni már egy éve.


2014. jún. 21. 11:12
 1/6 anonim válasza:
Orvos ... gondolom a vérkeringéseddel lehet valami gond. De nem értek az orvostudományhoz, erre vannak az orvosok :D
2014. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
De lehet hogy pszichós oka van.
2014. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
De használni tudod attól?
2014. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam, hogy a tövénél húztam és így valamivel feszesebb lett.
2014. jún. 21. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el urológushoz és ott megvizsgál, ezt feltétlenül mutasd meg neki, ne hallogasd. Egy szakember megmondja szakszerüen mi a gondod, ha nincs gond akkor legalább megnyugszol és akkor lehet pszichés okai lehetnek, tul izgulsz miatta ilyesmi. De első körben urológus. Azért hangsulyozom mert lehet valami érrendszeri problémád, de valószinű nincs de ezt a vizsgálattal megtudják állapitani.
2014. jún. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még nagyon fiatal vagy és ebben a korban a szervi okok meglehetősen ritkák (általában valamilyen pszichés ok van). Az első kérdés, hogy csak akkor nem áll fel, amikor lánnyal próbálkozol? Tehát amikor maszturbálsz, minden rendben van?

Amikor megnő és megkeményedik, nem lesz elég kemény? Vagy mi ilyenkor a baj pontosan?

2014. jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!