Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok fiúk, képekkel kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk, képekkel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy vajon kinek mennyire esik nehezére vagy mennyire nagy döntés megmutatni intim testrészeit másnak, egy idegennek. Az egyszerűség kedvéért arc nélkül és digitális formában. Én azt hittem régebben, hogy a fiúknak ez könnyebben megy. Kitaláltam egy 3-as skálát, melyik jellemző rátok?


1. bármikor

2. beszélgetés közben/után eldöntöm

3. soha (max. a páromnak)


Én úgy is, hogy fiú vagyok, erősen a 3-as felé húzok.

Ha válaszoltok, érdekesebb lenne nemmel (esetleg korral) de tudom, hogy nem mindenki meri odaírni, nem is várom el. Szívesen elolvasok bármit amit erről gondoltok nem feltétlen kell számokat írni, az csak segítség.


Azért tettem fel ezt a kérdést, mert néha szóba kerül itt. Egyébként ha az internetet a valósággal kellene összehasonlítani akkor lenne különbség?



2014. máj. 24. 16:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2. 15F
2014. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Volt hogy egy telóval készített videót, amit egy csajjal csináltunk, megnézte egyik haverom - egyébként egy banális véletlen folytán. De egyáltalán nem zavart, főleg annak a fényében, hogy mit adtam és kaptam azon a vidin.

A lényeg az, hogy bár engem nem nagyon feszélyez az ilyen, magamtól nem mutatnám meg semmimet, max csak a barátnőmnek.

Szóval 3.


24f

2014. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

3.

19 L

2014. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

3

17/l

2014. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

2

23L

2014. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nekem az volt a fura, hogy egyszer egy lánytól félve kértem egy képet és küldött egy videót. Hát a nagyon jól esett és utána beszélgettünk róla. Viszont sok lány olyan, hogy ha ez szóba kerül, akkor már vissza se ír, de azt is észrevettem, hogy a lányok közül is van aki szeretne kérni csak nem mindenki meri megkérdezni. 1x küldtem én is, de muszáj volt előtte beszélgetnem az illetővel és közben kitaláltam mi legyen. Ilyenkor arra is gondolok, hogy aki önként feltölti a képét/képeit valahova, az ennyire könnyen veszi vagy kap érte cserébe valamit... mert persze tudom, van akinek ez a munkája.


Szerintem minden emberben egy picit más játszódik le ilyenkor a fejében. Én azt hiszem, hogy a kíváncsiság alapvető emberi tulajdonság és van aki a saját kíváncsiságának csökkentése érdekében bele megy ilyen cserékbe.. de nem tudom :D (csak "hangosan" gondolkodtam)

2014. máj. 24. 16:28
 7/17 anonim ***** válasza:

3.


19/L

2014. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
1.
2014. máj. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Pontosan, ha küldök valakinek intimebb képet, akkor, csakis akkor ha ott bejátszik kettőnk részéről kíváncsiság - egészséges formában, ezt leszögezem. Na de azért vannak határok, amit jobb betartani és tiszteletben tartani. Nem is beszélve arról, hogy a felsőtestemről készült képeken kívül nem igazán szeretek posztolgatni idegeneknek, hiába érdeklődnek olyanok, akikkel már megvan a szimpátia, valahogy nem illik a személyiségprofilomba... azért megkönnyíti a dolgot hogy -nemi identitásomnál fogva- csakis kizárólag lányokkal vagyok hajlandó erotikus témájú csevejbe elegyedni, és ők sokkal inkább megbecsülik az efféle nyíltságot, mint a nyálcsorgató internet-züllött kansrácok. Bár utóbbival nincs kellő tapasztalatom, viszont a nyomulós habitusuk végett már a közeledésük is elég ijesztő.


5-ös válaszoló voltam

2014. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Érthető amit írsz 9-es.

Látszik, hogy velem még nem volt tapasztalatod :D (De ezt most nem komolyan írtam.)


Inkább köszönöm az őszinte és megtisztelő választ!

2014. máj. 24. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!